Pracownik wymiany opon samochodowych

data ogłoszenia17 lutego 2021
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
do negocjacji
Pran
Zadzwoń do Rekrutacja

    Dla naszego klienta, aktywnego w branży samochodowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK WYMIANY OPON SAMOCHODOWYCH

     Zakres obowiązków:

    •  wymiana opon w samochodach osobowych
    •  wywarzanie kół

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie zawodwe przy wymianie opon
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B, mile widziane własne auto

    Oferujemy:

    • legalne zatrudnienie na warunkach holendersich
    • kontrakt na 6 - 8 tygodni
    • atrakcyjne wynagrodzenie, płatne co tydzień
    • zakwaterowanie - pokój jednoosobowy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [email protected]

    KRAZ 1223

      Ogłoszenia

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,27 EU brutto/h
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h