Pracownik szklarni (kwiaty)

data ogłoszenia9 marca 2021
miasto ogłoszeniaRotterdam
Cena / Stawka godzinowa:
10.71€
Pracownika szklarni
Zadzwoń do Rekrutacja

    Dla naszego klienta w Someren, Asten poszukujemy kandydata na stanowisko

    Oferujemy

    Wynagrodzenie 10.71 Euro brutto/ h (38 h/ tydzień)

    Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt: 79.50 Euro/ tydzień

    Firma posiada cztery lokacje mieszkaniowe zlokalizowane w niedużej odległości

    Ubezpieczenie płatne 24.82 Euro/ tydzień

    Dojazd do pracy zapewniony przez pracodawcę

    Umowę na warunkach holenderskich

    Opiekę polskiego koordynatora

    Zakres obowiązków

    Pielęgnacja kwiatów

    Zrywanie, sortowanie i pakowanie kwiatów

    Wymagania

    Aktualne cv w j. angielskim

    Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

    Doświadczenie w pracach szklarniowych

    Własne ubranie robocze i buty ochronne

    Chęć podjęcia pracy na minimum 6 miesięcy

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

    Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

     Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

     Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

    przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

      Ogłoszenia

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h