PRACOWNIK PRODUKCJI | Waalre

data ogłoszenia1 kwietnia 2022
miasto ogłoszeniaEersel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
12,59e
Praca na 2 zmiany ze znajomością języka angielskiego
Zadzwoń do ARMADAS

    Nasz klient jest wyspecjalizowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki powierzchni chromowych.

    Praca na 2 zmiany

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Praca polega na przygotowywaniu zamówień. Proces produkcyjny polega na przekładaniu partii kolejno do różnych zbiorników z substancja czyszczącą. Firma zaopatrzona jest w systemy podnośnikowe, substancje/opary nie są szkodliwe. Praca nie jest ciężka fizycznie, duża zmienność przy wykonywanych czynnościach.

    • przygotowywanie zamówień (przyjmowanie zamówień, liczenie, zawieszanie elementów, kontrola jakości)

    • przekładanie elementów do zbiorników z substancja czyszczącą

    • ręczne czyszczenie elementów

    • pakowanie zamówień

    • ewentualnie: przewożenie zamówień wózkiem widłowym

    Strefa cleanroom: wkładanie materiałów do zbiornika z substancja czyszczącą, bardzo dokładne czyszczenie materiału w sterylnych warunkach.

    WYMAGANIA:

    • rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista.

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    • prawo jazdy kat. B

    • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych będą dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa € 12.59 + dodatek zmianowy + dodatek wakacyjny

    • swiadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

    • długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy

    • możliwość przejścia na kontrakt u klienta

    • wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie

    • stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje

    • brak stawek wiekowych

    • samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży

    • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

    • bezpłatny kurs języka holenderskiego

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij CV w języku angielskim

    na: [email protected]

    bądź zadzwoń: +31 (0) 40 209 2800

    Więcej ofert pracy na: www.armadas.eu

      Produkcja pizzy-12.46 euro brutto+dodatki ! Od zaraz! Bez wiekówki!

      Praca na magazynie dostarczający produkty do sieci pizzerii New York Pizza

      data ogłoszenia19 sierpnia 2022
      miasto ogłoszeniaAmstelveen

      MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

      PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

      Cena:
      400-1120€/TYG
      miasto ogłoszeniaVlodrop

      Mieszkasz w Alkmaar lub okolicach ? Praca w piekarni czeka !

      Praca na magazynie Vomaru w piekarni !

      miasto ogłoszeniaAlkmaar