Pracownik produkcji – sortowanie owoców 10,55/h

data ogłoszenia30 listopada 2021
miasto ogłoszeniaBreda
Cena / Stawka godzinowa:
od 10,55/h EUR
Praca przy sortowaniu, również dla par i studentów
Zadzwoń do Monika

    Opis stanowiska: Praca w przetwórni warzyw i owoców, przygotowywanie i zbieranie zamówień, sortowanie owoców i warzyw, również prace magazynowe tj. przygotowanie towaru do wysyłki, odbiór produktów ze stanowisk produkcyjnych, foliowanie, etykietowanie.

    Wymagania:

    • chęć i motywacja do pracy
    • mile widziane prawo jazdy kat.B
    • mile widziana znajomość języka angielskiego/holenderskiego

            Oferujemy:

            • atrakcyjne wynagrodzenie: €10,55/h + dodatek wakacyjny w wysokości 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
            • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
            • możliwość wyjazdu na wakacje (także w parze bądź grupie)
            • w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
            • ubezpieczenie zdrowotne
            • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
            • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
            • przejrzyste cotygodniowe podsumowanie przepracowanych godzin
            • sprawne rozliczenie podatku po powrocie

            Dziękujemy za Twoją aplikację. Informujemy, że Good Job posiada certyfikat KRAZ 11653.

            • Miejsce pracy:Den Bosch
            rozliczenie podatku z Holandii

              Ogłoszenia

              Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

              Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

              data ogłoszenia07 września 2021
              miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

              Order picker 13.54 euro brutto-od zaraz-bez języka !

              Praca na magazynie spożywczym jako order picker na różnych działach !

              Cena:
              13.54
              data ogłoszenia02 grudnia 2021
              miasto ogłoszeniaAlkmaar

              Rozładunek/załadunek kontenerów ! BEZ JĘZYKA

              Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób na stanowisko rozładunek kontenerów ! Miejsce pracy ...

              miasto ogłoszeniaMoerdijk