Pracownik produkcji – pakowanie sosów

data ogłoszenia30 listopada 2021
miasto ogłoszeniaTeteringen
Cena / Stawka godzinowa:
10,15-11,67
Praca produkcyjna, również dla par i grup
Zadzwoń do Kasia

    Opis stanowiska pracy

    Praca na taśmie polegająca na pakowaniu produktów spożywczych w pudełka
    (głównie sosy, ketchupy, majonezy). Wykonywaniu czynności zgodnie z zasadami i instrukcjami pakowania oraz monitorowanie postępów jakości.
    Prace w zależności od zapotrzebowania pracodawcy / klienta.

    MIEJSCE PRACY: Holandia, okolice Oosterhout

    OFERUJEMY:

    • wynagrodzenie, stawka brutto: €10,15/h
    • dodatki zmianowe (18.00 - 6.00 rano stawka wynosi 115 % stawki podstawowej.)- € 11,67

    • możliwość pracy dla par!
    • praca w systemie dwuzmianowym
    • mieszkanie służbowe
    • ubezpieczenie
    • dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy
    • legalną pracę u sprawdzonego klienta
    • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

    Wymagania:

    • mile widziany komunikatywny język angielski
    • mile widziane prawo jazdy kat. B
    • brak przeciwwskazań do pracy stojącej przy taśmie
    • zakaz posiadania biżuterii, makijażu, pomalowanych paznokci

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      Brygadzista – produkcja ciasteczek – Bergen op Zoom

      Jesteś na terenie Holandii i szukasz pracy od zaraz? Jesteś zmotywowany i interesuje Cię praca ...

      Cena:
      12
      miasto ogłoszeniaZwijndrecht

      Pakowanie mięska + obsługa EPT (okolice Helmond)

      Cena:
      11