Pracownik produkcji | Montaż | Praca od zaraz! | Buren

data ogłoszenia16 czerwca 2022
miasto ogłoszeniaEersel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
14,27e
Praca od zaraz! | Prawo jazdy kategorii B + j.angielski w stopniu komunikatywnym |
Zadzwoń do ARMADAS

    Nasz klient, jest firma , która zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli biurowych, hotelowych oraz mebli przeznaczonych do restauracji.

    Zakres obowiązków:

    • obsługa maszyn i narzędzi

    • obróbka materiałów

    • montaż poszczególnych elementów mebli (głównie krzesła i stoły)

    • kontrola jakości wykonanego produktu

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku

    • precyzja i dokładność

    • proaktywność, samodzielność i poczucie odpowiedzialności

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego

    • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny) – dojazd do pracy ok 80 km

    Oferujemy:

    • atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa € 13.58 + ADV = €14.27 + dodatek wakacyjny

    • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

    •długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy

    • możliwość przejścia na kontrakt u klienta

    •wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie

    •stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje

    •brak stawek wiekowych

    • samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży

    • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

    • bezpłatny kurs języka holenderskiego

    [email protected]

    +31 (0) 40 209 2800

    Więcej ofert pracy na: www.armadas.eu

      Pracownik magazynowy- orderpicker art. kempingowe pary mile widziane

      Prcaownik magazynowy-orderpicker

      Cena:
      10,20
      data ogłoszenia19 sierpnia 2022
      miasto ogłoszeniaWinterswijk

      Pakowanie filetów drobiowych- WYSOKIE ZAROBKI START OD ZARAZ

      PRACA OD ZARAZ! ŚWIETNE WARUNKI- PARY/ GRUPY MILE WIDZIANE

      Cena:
      350
      miasto ogłoszeniaRossum

      Oferty pracy w regione Den Bosch

      Witam, Aktualnie posiadamy kilka ofert pracy w regione Den Bosch dla osób szukających ...

      Cena:
      11-14
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch