Pracownik produkcji | Eersel

data ogłoszenia12 września 2022
miasto ogłoszeniaEersel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
13,65
Praca z językiem angielskim od zaraz z możliwością nadgodzin
Zadzwoń do armadas

    Nasz klient jest firma z branży metalurgicznej z miejscowości Eersel ,specjalizująca się w produkcji cienkich wyrobów ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium. Świadczy między innymi usługi w zakresie: montażu, cięcia, spawania, zaginania.

    Zakres obowiązków:

    •obsługa lasera typu Bystronic

    •praca na różnorodnych produktach wykonanych ze stali, stali nierdzewnej lub aluminium

    •samodzielne operowanie maszyny

    •standardowe ustawianie parametrów maszyny

    •kontrola jakości wykonywanych elementów , z szczegolna uwaga na ostrosc krawedzi

    •optymalizacja procesu produkcyjnego

    Wymagania:

    •doświadczenie w srodowisku metalurgicznym mile widziane

    •znajomość obsługi narzędzi pomiarowych - suwmiarka, mikrometr

    •znajomość rysunku technicznego bedzie dodatkowym atutem

    •znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego

    •wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

    Oferujemy:

    •stawka godzinowa € 13.00 + ADV = € 13.65

    •świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

    •długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy

    •możliwość przejścia na kontrakt u klienta

    •wynagrodzenie zawsze na czas ,co 4 tygodnie

    •stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje

    •brak stawek wiekowych

    •samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży

    •możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

    •bezpłatny kurs języka holenderskiego

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij CV w języku angielskim

    na:[email protected]

    bądź zadzwoń: +31 (0) 40 209 2800

    Więcej pfert na: www.armadas.eu

      MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

      PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

      Cena:
      400-1120€/TYG
      data ogłoszenia06 grudnia 2022
      miasto ogłoszeniaVlodrop

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      11,54
      miasto ogłoszeniaDeurne