Pracownik produkcji BEZ JĘZYKA-ok. 350e na rękę tyg. START OD ZARAZ

data ogłoszenia18 czerwca 2021
miasto ogłoszenia's-Heerenberg
Cena / Stawka godzinowa:
350
Praca dla kobiet, mężczyzn, par bez znajomości języka angielskiego
Zadzwoń do Anna Sulowska

    Pracownik produkcji-pakowacz

    Opis stanowiska:

    Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsa

    Wymagania:

    • zaangażowanie i chęci do pracy

    Oferujemy:

    • cotygodniowe wypłaty ok 330-350€ na rękę + dodatki
    • po godzinie 18:00 dodatek 30%
    • soboty płatne 150%
    • niedziele płatne 200%
    • pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie 😉
    • umowę na warunkach holenderskich
    • szkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)
    • opiekę polskiego koordynatora
    • MEGA KOMFORTOWE zakwaterowanie (agencja ma prywatne zakwaterowania-wysoki standard)
    • ubezpieczenie
    • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii- mamy zaufanych przewoźników
    • NIE POKRYWAMY KOSZTÓW DOJAZDU

    Dodatkowe informacje:

    Z każdą osobą przed wyjazdem kontaktuje się koordynator z Holandii (rozmowa odbywa się w j.polskim) 🙂

    Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres [email protected] lub kontakt tel. + 48790833585 (pn. pt 9-18)

    POSIADAMY RÓWNIEŻ BARDZO DUŻO INNYCH OFERT PRACY! ZACHĘCAM DO KONTAKTU!

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu Tilburg

      Pracownik magazynu super oferta. Ciuchy M.on. H&M, Tommy Higlifer. Start 28.06. Bez języka, bez ...

      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Pracownik produkcji Best

      Praca przy pakowaniu produktów na grill. Praca wakacyjna dla par, singli, grup start 28.06

      Cena:
      17.44
      miasto ogłoszeniaSchiedam

      Praca przy produkcji pizzy

      Praca przy producji pizzy w Warmenhuizen

      Cena:
      400-500