Pracownik produkcji | Best

data ogłoszenia5 maja 2022
miasto ogłoszeniaEersel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
11.80e
Praca od zaraz z komunikatywnym angielskim!
Zadzwoń do ARMADAS

    OPIS FIRMY:

    Firma z 25 letnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki metali i powierzchni tworzyw sztucznych . Specjalizująca się w lakiernictwie przemysłowym, malowaniu proszkowym, lakierowaniu na mokro, a także w montażu produktów.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • przygotowanie powierzchni, elementów (głównie stal, aluminium) do lakierowania
    • oklejanie, szlifowanie, polerowanie powierzchni
    • kontrola jakości oraz ewentualny montaż wykonanego produktu

    WYMAGANIA:

    • mile widziane doświadczenie w zawodzie szlifierza/ pomocnika lakiernika
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego/ holenderskiego
    • mile widziane prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole
    • dokładność , sumienność i zaangażowanie
    • chęć nawiązania dłuższej współpracy

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa € 12.59 + dodatek wakacyjny
    • możliwość nadgodzin w tygodniu i w soboty
    • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
    • długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy
    • możliwość przejścia na kontrakt u klienta
    • wynagrodzenie zawsze na czas
    • stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje
    • brak stawek wiekowych
    • samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
    • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
    • bezpłatny kurs języka holenderskiego

    Więcej informacji:

    tel: +31 (0) 40 209 2800

    e-mail: [email protected]

    Więcej ofert pracy:

    www.armadas.eu

    rozliczenie podatku z Holandii

      Produkcja pizzy-12.46 euro brutto+dodatki ! Od zaraz! Bez wiekówki!

      Praca na magazynie dostarczający produkty do sieci pizzerii New York Pizza

      data ogłoszenia14 sierpnia 2022
      miasto ogłoszeniaAmstelveen

      Order picker na magazynie spozywczym-14.08 euro brutto-hala ciepła

      Praca w Vomarze ,na hali ciepłej

      Cena:
      14.08
      miasto ogłoszeniaAlkmaar

      SZLIFIERZ (PÓŁ ROKU DOŚWIADCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, VCA)

      Nasz klient to to firma zajmująca się dostarczaniem (produkcją) kompleksowych rozwiązań w ...

      Cena:
      14€
      miasto ogłoszeniaVenlo