Pracownik na stanowisku technicznym Waalwijk

data ogłoszenia29 września 2022
miasto ogłoszeniaZaltbommel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
12,64e
Zadzwoń do Kamila

    Witam,

    Dla naszego klienta w miejscowości Waalwijk poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku technicznym.

    Młoda firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przedsiębiorstwo odpowiada na stale rosnące zapotrzebowanie, na nowoczesne i lekkie elementy konstrukcyjne o właściwościach izolacyjnych.

    Indywidualizacja, innowacje oraz osobiste porady są w firmie bardzo doceniane.

    Podstawowymi zasadami w tworzeniu procesu produkcyjnego są: jakość, wydajność i elastyczność.

    Firma opracowuje i produkuje dostosowane do indywidualnych potrzeb: płyt warstwowych oraz półproduktów.

    W nowoczesnym i wydajnym zakładzie produkuje się panele za pomocą w pełni zautomatyzowanego procesu klejenia i próżni.

    Opis stanowiska:

    Firma wewnątrz posiada cztery oddziały, na każdym z nich jest inny zakres obowiązków.

    Aktualnie poszukujemy osób, które będą pracowały na oddziałach:

    pierwszy oddział - zajmuje się tworzeniem paneli

    zakres obowiazkow:

    obsluga maszyny produkcyjnej,

    dokładne przycinanie, klejenie, nitowanie gotowych elementów.

    drugi oddział - zajmuje się przygotowywaniem gotowych elementów do procesu produkcyjnego.

    trzeci oddzial - zajmuje sie przygotowywaniem paneli do transportu lub wysyłki.

    czwarty oddzial - zajmuje sie ostateczna kontrola gotowych paneli. (Klient przywiazuje bardzo duza uwage do jakosci oraz wygladu swoich gotowych produktow, ktore sa pozniej wysylane.)

    Zakres obowiazkow:

    frezowanie gotowych produktow,

    kontrola jakosci,

    obsluga maszyny, ktora odpowiada za idealne przyciecia folii, rowne listwy.

    Oferujemy:

    - praca na jedna zmiane,

    - stawka: 12,64 brutto + dodatek ADV (0.59 centow) do kazdej godziny

    ( po przepracowaniu 4 tygodni zmiana stawki na 13,12 + dodatek ADV)

    - dlugotrwala wspolpraca,

    - gwarantowane 40 godzin,

    - tygodniowy system wynagrodzen,

    - opieke koordynatorow mowiacych w jezyku polskim

    Wymagania:

    - znajomosc jezyka holenderskiego lub angielskiego,

    - wlasne zakwaterowanie oraz transport do pracy,

    - znajomość rysunku technicznego,

    Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected]

    kontakt telefoniczny: 013 302 13 00 lub Kamila 06-10818462

    LF flex – organizuje, również kursy na wózki widłowe – dowiedz się więcej !

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji w Tilburgu

      Szukasz pracy na poranną zmianę ze stałymi godzinami Zostań bohaterem produkcji. Koniecznie ...

      Cena:
      12-13,5€
      data ogłoszenia08 lutego 2023
      miasto ogłoszeniaTilburg

      Operator produkcji – Giessen

      Jesteś gotów na nowe wyzwanie w nowej pracy Koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Już ...

      Cena:
      11,5-13€
      miasto ogłoszeniaGiessen

      Pracownik Produkcji Oousterhout

      Szukasz zatrudnienia na stałe Jesteś gotów na nowe wyzwanie w smacznej pracy?

      Cena:
      11-12.50
      miasto ogłoszeniaOosterhout