Pracownik magazynu/ pakowacz!

data ogłoszenia26 lipca 2022
miasto ogłoszeniaZaltbommel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
10-11€
Dla naszego klienta w miejscowości Waalwijk poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik magazynu/ pakowacz. Jest to firma, która istnieje już od ponad 2 lat.
Zadzwoń do LF Flex

    STANOWISKO

    Jako pracownik magazynu/ pakowacz dostaniesz jasną instrukcję, jak masz zapakować rośliny. Wszystko jest odnotowane w formularzu zamówienia, jakie materiały pakowe są potrzebne i jak się je pakuje. Następnie zamykasz zamówienie i dołączasz etykietę wysyłkową, zbierasz wszystkie zamówienia na wózek i przygotowujesz je dla DHL, który odbierze je pod koniec dnia.

    Obowiązki na stanowisku pracy:

    • Przygotowywanie towarów do wysyłki i umieszczanie przesyłek we właściwym miejscu.
    • Odbieranie w dobrym porządku,
    • Sprawdzanie dostaw/ jakości,
    • Komunikowanie się ze współpracownikami, jeśli coś jest nie tak.
    • Umieszczanie wszystkich rośliny w magazynie,
    • Drukowanie/ zbieranie zamównień (wszystko odbywa się ręcznie),
    • Otrzymujesz jasne wyjaśnienie na temat różnych roślin i tego, jakiego odżywiania potrzebują,
    • Przygotowujesz zamówienia na różnych wózkach i umieszczasz je w dziale pakowania,
    • Sprawdzasz, czy rośliny mają wystarczającą ilość wody/odżywiania, a jeśli nie, to również o to dbasz,
    • Produkty takie jak kartony i materiały do pakowania składujesz w magazynie za pomocą wózka z pompą lub reach trucka. Do tego ważne jest posiadanie certyfikatów!

    OFERUJEMY

    • Różnorodność pracy
    • Zwrot kosztów podróży gdy jest więćej niż 50 km- 0,19€,
    • Gwarantowane godziny pracy(40 godz.),
    • Stawka: 2200 – 2500€ na podstawie doświadczenia i certyfikatów,
    • Pracę zespole 2-3 osoób,
    • 07:45 - 16:15/18:00.

      WYMAGANIA

      • Dobrej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego,
      • Sumienności i dokładności oraz umiejętności pracy samodzielnej,
      • Posiadanie certyfikatów na wózki widłowe.

      KWALIFIKACJE

      • Zmotywowany, zorientowany na cel,
      • Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.

      OSOBA KONTAKTOWA

      Ewelina Dubiel

        Ogłoszenia

        Spawacz (MIG-MAG/TIG)

        Masz do dyspozycji wszystkie narzędzia i możesz specjalizować się w swojej dziedzinie oraz ...

        Cena:
        €16,00 za godzinę
        data ogłoszenia03 lutego 2023
        miasto ogłoszeniaHelmond

        Order Picker w centrum dystrybucji Jumbo

        Cena:
        12,40
        miasto ogłoszeniaVenlo

        Pracownik magazynu DHL w Beringe

        Cena:
        11,47
        miasto ogłoszeniaBeringe