Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

data ogłoszenia12 kwietnia 2024
miasto ogłoszeniaEindhoven
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
14,16€
Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.
Zadzwoń do Logistic Force

    Nasz klient, to firma z branży logistycznej oferująca usługi transportowe oraz magazynowe, obejmująca swoim zasięgiem głównie kraje Beneluksu. Klient zajmuje się sektorem szybko zbywalnych dóbr konsumpcyjnych takich jak żywność, słodycze, środki higieny osobistej, czy kosmetyki.

    WYMAGANIA:

    • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
    • komunikatywna znajomość angielskiego/niderlandzkiego
    • doświadczenie z EPT/heftruck/combitrucka
    • doświadczenie na podobnym stanowisku

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • kompletowanie zamówień przy użyciu EPT/heftruck
    • skanowanie towarów
    • przygotowywanie towarów do wysyłki
    • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych przy użyciu EPT
    • sprawdzanie stanów magazynowych, inwentaryzacja
    • zdejmowanie oraz lokowanie palet przy użyciu combitrucka

    OFERUJEMY:

    • praca na jedną zamianę w godzinach 06:30 - 15:00
    • stawka: od 14,16€
    • tygodniowy system wynagrodzeń
    • zwrot kosztów dojazdu powyżej 10km
    • długotrwała współpraca
    • opieka koordynatorów mówiących w języku polskim
    • możliwość bezpłatnego wyrobienia bądź przedłużenia ważności certyfikatów na wózki widłowe
    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator CNC w Ubroek B.V. w Venlo

      Ubroek (Dumaco Venlo) ma ponad 55 lat doświadczenia w obróbce, naprawie i remontach części dla ...

      Cena:
      16,60 € za godzinę
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Spawacz (MIG-MAG/TIG) w Veluw Metal Creations

      Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji ...

      Cena:
      €16,20 za godzinę

      Monter sprężarek mechanicznych w Howden Thomassen Compressers

      Howden Thomassen Compressors jest dostawcą sprzętu do sprężania gazu na zamówienie dla różnych branż.

      Cena:
      €16,48 za godzinę