pracownik logistyczny

data ogłoszenia19 lipca 2022
miasto ogłoszeniaZaltbommel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
11.62
praca na magazynie z asortymentem sanitarnym
Zadzwoń do Kamila

    Dla naszego klienta w miejscowości Zaltbommel, poszukujemy osób chętnych do pracy w magazynie z wyposażeniem łazienkowym.

    Jest to praca dla osób, które szukają zatrudnienia na dłuższy czas. Będziesz pracować w stałych godzinach, a jeśli zechcesz istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

    OPIS STANOWISKA:

    Pracując na stanowisku orderpicker'a będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień. Z pomocą listy zbierasz potrzebne artykuły z lokacji, a następnie są one pakowane i wysyłane do klienta. Ważne, byś był osobą, która jest skrupulatna, dobrze liczy i lubi pracę w ruchu.

    OFERUJEMY

    • stałe godziny pracy
    • możliwość pracy w weekendy i nadgodzin
    • stawka podstawowa 11,50 + 12,5% dodatku zmianowego
    • praca również dla par (na osobnych działach)
    • tygodniowy system wynagrodzeń
    • opiekę koordynatorów mówiących w języku polskim

    WYMAGANE

    • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy

    KWALIFIKACJE

    • podstawowa znajomość języka angielskiego lub/i niderlandzkiego
    • gotowość pracy w systemie zmianowym
    • doświadczenie mile widziane

    Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected]
    kontakt telefoniczny: Ewa +31 682 090 674 [email protected]

    Kamila +31 6108184662 [email protected]

    rozliczenie podatku z Holandii

      Produkcja pizzy-12.46 euro brutto+dodatki ! Od zaraz! Bez wiekówki!

      Praca na magazynie dostarczający produkty do sieci pizzerii New York Pizza

      data ogłoszenia14 sierpnia 2022
      miasto ogłoszeniaAmstelveen

      SZLIFIERZ (PÓŁ ROKU DOŚWIADCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, VCA)

      Nasz klient to to firma zajmująca się dostarczaniem (produkcją) kompleksowych rozwiązań w ...

      Cena:
      14€
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Order picker na magazynie spozywczym-14.08 euro brutto-hala ciepła

      Praca w Vomarze ,na hali ciepłej

      Cena:
      14.08
      miasto ogłoszeniaAlkmaar