Pracownik administracyjny z funkcją recepcjonisty poszukiwany!

data ogłoszenia3 czerwca 2021
miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch
Zaufany użytkownik
Zadzwoń do DOMEK.NL

    Jeżeli dobrze mówisz po niderlandzku i po polsku, a na dodatek masz zacięcie do sprzedaży, ta praca jest dla Ciebie! W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika administracyjnego z funkcją recepcjonisty.

    Twoje obowiązki:

    • Obsługa recepcji, przyjmowanie klientów
    • Kontaktowanie się z brokerami: telefonicznie lub pocztą mailową
    • Budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami
    • Przygotowywanie ofert dotyczących sprzedaży i kupna domów oraz ubezpieczeń
    • Wprowadzanie do systemu informacji i dokumentacji dotyczących zakupu domu

    Co oferujemy?

    • Elastyczne godziny pracy
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym i energicznym zespole
    • Zwrot kosztów podróży
    • Vacantiegeld

    Wymagamy:

    • Zamieszkanie w pobliżu ‚s-Hertogenbosch (maksymalnie 40 km)
    • Znajomość języka niderlandzkiego i języka polskiego
    • Praca 40. godzin tygodniowo
    • Dobrej organizacji pracy

    Widzisz siebie na tym stanowisku i spełniasz wymagania związane z pracą? Wyślij do nas CV ze zdjęciem, prześlij na adres [email protected] lub wypełnij poniższy formularz.

    Prosimy nie dzwonić w sprawie pracy. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

      Mieszkasz w Alkmaar lub okolicach ? Praca w piekarni czeka !

      Praca na magazynie Vomaru w piekarni !

      data ogłoszenia28 czerwca 2022
      miasto ogłoszeniaAlkmaar
      miasto ogłoszeniaAmstelveen

      Rozładunek/załadunek kontenerów ! BEZ JĘZYKA

      Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób na stanowisko rozładunek kontenerów ! Miejsce pracy ...

      miasto ogłoszeniaMoerdijk