PRACA W OGRODNICTWIE, PLANTY, KRZEWY, KWIATY – LUTY

data ogłoszenia23 lutego 2021
miasto ogłoszeniaBoskoop
Cena / Stawka godzinowa:
10.71€
Pracownik przy plantach i kwiatach doniczkowych
Zadzwoń do Rekrutacja

    Pracownik przy plantach i kwiatach doniczkowych Pracownik przy plantach i kwiatach doniczkowychDla jednego ze swoich klientów sektora agro (Boskoop 2771) Neutral Freight Academy BV poszukuje pracowników do obslugi plantacji

    ZMIANA:

    dzienna, godziny pracy glownie: 7 - 16 total 39 godzin tygodniowo Mozliwosc negocjacji godzin oraz dni pracy Pracodawca gwarantuje: - zatrudnienie bezposrednio w holenderskiej agencji pracy NEUTRAL FREIGHT ACADEMY BV, specjalizujacej sie rozwiazaniami personalnymi dla sektora logistycznego i agro - umowa holenderska zgodnie z obowiazujycym cao - wynagrodzenie tygodniowe adekwatne do doswiadczenia i stanowiska - staly planing i gwarancje godzin pracy - mozliwosc rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w trakcie trwania kontraktu - nadgodziny 125%/h

    Opis stanowiska:

    Do twoich codziennych obowiazków nalezalo bedzie: - dbanie o pozadek na plantacji, usuwanie chwastow, sprzatanie, zamiatanie - kolekcjonowanie plantow i kwiatow doniczkowych zgodnie z zamowieniem - ukladanie, pakowanie plantow i kwiatow doniczkowych,- prawidlowe rozmieszczenie zamowien na work flor, - dbanie o czystosc w miejscu pracy,

    Oczekujemy:

    - Motywacji oraz checi nawiazania wspólpracy na dluzszy okres - Dokladnosci w wykonywaniu powiezonych zlecen - Checi ksztalcenia sie i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych - Znajomosc jezyka angielskiego i/lub holenderskiego jako dodatkowy atut   Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez przeslanie swojego CV na adres email: [email protected] W tytule maila prosze wpisac planty Boskoop

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie!

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie! Zapytaj o aktualne miejsca pracy!

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVenray

      Dostawca w Jumbo w Amsterdamie

      Cena:
      12,96
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaEindhoven