PRACA W OGRODNICTWIE, PLANTY, KRZEWY, KWIATY

data ogłoszenia11 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaWassenaar
Cena / Stawka godzinowa:
10.71€
Pracownik przy plantach i kwiatach doniczkowych
Zadzwoń do Rekrutacja

    Pracownik przy plantach i kwiatach doniczkowych.

    Dla jednego ze swoich klientów sektora agro ( Wassenaar 2245 oraz Boskoop 2771 ) Neutral Freight Academy BV poszukuje pracowników do obslugi plantacji

    ZMIANA: dzienna, godziny pracy glownie: 7 - 16 total 39 godzin tygodniowo.

    Kilka miejsc pracy: Wassenaar, Boskoop, Wadinxveen.

    Mozliwosc negocjacji godzin oraz dni pracy

    Pracodawca gwarantuje:

    • zatrudnienie bezposrednio w holenderskiej agencji pracy NEUTRAL FREIGHT ACADEMY BV, specjalizujacej sie rozwiazaniami personalnymi dla sektora logistycznego i agro
    • umowa holenderska zgodnie z obowiazujycym cao
    • wynagrodzenie tygodniowe adekwatne do doswiadczenia i stanowiska
    • staly planing i gwarancje godzin pracy
    • mozliwosc rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w trakcie trwania kontraktu

     Opis stanowiska:

    • dbanie o pożądek na plantacji, usuwanie chwastow, sprzątanie, zamiatanie
    • kolekcjonowanie plantow i kwiatow doniczkowych zgodnie z zamowieniem
    • ukladanie, pakowanie plantow i kwiatow doniczkowych,
    • prawidlowe rozmieszczenie zamowien na work flor,
    • dbanie o czystosc w miejscu pracy,

    Oczekujemy:

    • Motywacji oraz checi nawiazania wspólpracy na dluzszy okres
    • Dokladnosci w wykonywaniu powiezonych zlecen
    • Checi ksztalcenia sie i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
    • Znajomosc jezyka angielskiego i/lub holenderskiego jako dodatkowy atut

    Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez przeslanie swojego CV na adres email: [email protected]

    W tytule maila proszę wpisać planty oraz nazwa miejscowość.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik produkcji w Danish Crown w Haarlem

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaHaarlem

      Zbieracz zamówień w Action w Echt

      Cena:
      13,60
      miasto ogłoszeniaWeert