Praca w nowoczesnej fabryce blisko Amsterdamu

data ogłoszenia17 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
11.85€
OTTO
Zadzwoń do Otto

    Oferta idealna także dla osób nieznających dobrze JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

    Miejsce pracy: Zaandam

    Zadzwoń lub napisz do naszego biura!

    tel: +31 204701513  || mail: [email protected]

    TWOJE ZADANIA:

    • Pakowanie mięsa do pojemników

    • Kontrolowanie jakości gotowych produktów

    • Dbanie o odpowiedni przebieg procesu produkcyjnego

    CO OFERUJEMY?

    oPracę na dwie zmiany

    oAtrakcyjną stawkę godzinową – 11,85€ brutto z dodatkami

    oUbezpieczenie pracownicze

    oMożliwość zakwaterowania

    oDarmowy transport z naszych lokacji

    oMinimum formalności

    WYMAGANIA:

    oGotowość do pracy w temperaturze ok 6 °C

    INTERESUJĄCE? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NASZEGO BIURA!

    O FIRMIE:

    Hilton Foods Holland B.V. to zakład produkujący mięso z wykorzystaniem najnowszych technologii np. zautomatyzowany system magazynowy. Fabryka w Zaandam ma własną stołówkę, zapewniającą pracownikom darmowe napoje (kawa, herbata, woda), bezpłatną kolację podczas pracy na drugą zmianę oraz możliwość zakupu innych posiłków w niskich cenach.

    W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe: https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Konserwator maszyn i urządzeń

      Canpack Netherlands to firma, która z pasją tworzy nowe możliwości dla rozwoju swojej ...

      Cena:
      €17,23 za godzinę
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszeniaHelmond

      Pracownik magazynu w Supermicro®

      Supermicro jest liderem wśród dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci masowych ...

      Cena:
      €13,45 za godzinę
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch

      Operator produkcji w Supermicro®