Praca w firmie Cerelia z produktami do pieczenia. Aplikuj już teraz!

data ogłoszenia27 maja 2022
miasto ogłoszeniaRidderkerk
Motywująca praca przy schłodzone produkty do pieczenia! Zadbaj o wszystkie zamówienia w piekarni! Zostań pracownikiem działu logistyki w firmie Cérélia w Ridder
Zadzwoń do Kamil

    Motywująca praca przy schłodzonych produktach do pieczenia! Zadbaj o wszystkie zamówienia w piekarni! Zostań pracownikiem działu logistyki w firmie Cérélia w Ridderkerk.

    GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE!

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    • Świetna stawka godzinowa! €12.37 (wliczony dodatek wakacyjny).
    • Dodatki za pracę w nienormowanych godzinach.
    GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!!
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy).
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ.
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center.
    • Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY.
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    Program lojalnościowy z OTTO Rewards.

    WYMAGANIA:
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu.
    • Praca w chłodniejszym środowisku.
    • Zamieszkanie w okolicy Ridderkerk.
    • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
    • Zmotywowania do pracy w systemie zmianowym.
    • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

    TWOJE ZADANIA:
    Jako Pracownik Logistyki będziesz zbierać produkty do pieczenia, sprawdzać ich jakość i przygotowywać zamówienia dla klientów. Za pomocą EPT będziesz ładować i rozładowywać skrzynie w ciężarówkach. Asortyment wyrobów piekarniczych obejmuje naleśniki, ciastka, ciasto na pizzę, ciasto na pierogi i wiele innych.
    Zyskaj możliwość zostania trenerem lub kierowcą wózka widłowego! Bądź zmotywowany i produktywny! Twoje zmiany będą się odbywać od 06:00 do 15:00, od 11:30 do 21:30 i od 13:30 do 22:30.

    INFORMACJE O FIRMIE:
    Cérélia jest międzynarodowym liderem na rynku produktów z ciasta schłodzonego. Skupiając się na innowacyjności i inspiracji, firma zatrudnia ponad 1600 pracowników w branży piekarniczej. Dołącz do zespołu logistyki już teraz!

    KONTAKT:
    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.