Praca w fimie produkującej sałatki od 10,55/h EUR

data ogłoszenia30 listopada 2021
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
od 10,71/h
Praca w nowoczesnej firmie produkującej sałatki. Z dodatkami zmianowymi
Zadzwoń do Kasia

    Opis stanowiska: praca w nowoczesnej fimie produkującej sałatki oraz dania gotowe. Masz możliwość pracy w dwóch sektorach: produkcyjnym bądź magazynowym. Na dziele produkcyjnym do twoich obowiązków będzie należeć: obsługa maszyn, produkcja sałatek, pakowanie produktów oraz przygotowywanie towaru do wysyłki.Jako pracownik magazynu będziesz odpowiedzialny za kompletowanie oraz realizację zamówień według otrzymanych wytycznych. Praca odbywa się w systemie zmianowym.

    Miejsce pracy: Ridderkerk, okolice Rotterdamu

    Wymagania:

    • chęć i motywacja do pracy
    • mile widziane prawo jazdy kat. B
    • mile widziany komunikatywny język angielski

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie: €10,55/h + dodatki zmianowe oraz dodatek wakacyjny w wysokości 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
    • możliwość wyjazdu na wakacje (także w parze bądź grupie)
    • w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
    • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
    • przejrzyste cotygodniowe podsumowanie przepracowanych godzin
    • sprawne rozliczenie podatku po powrocie

    Dziękujemy za Twoją aplikację. Informujemy, że Good Job posiada certyfikat KRAZ 11653.

    • Miejsce pracy:okolice Rotterdamu

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      Order picker 13.54 euro brutto-od zaraz-bez języka !

      Praca na magazynie spożywczym jako order picker na różnych działach !

      Cena:
      13.54
      data ogłoszenia04 grudnia 2021
      miasto ogłoszeniaAlkmaar

      POSTAW NA JUMBO. POSTAW NA GWARANCJE GODZIN PRACY! DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!

      GWARANTOWANE GODZINY PRACY = GWARANTOWANE WYNAGRODZENIA JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

      Cena:
      12,33
      data ogłoszenia03 grudnia 2021
      miasto ogłoszeniaBleiswijk