Praca przy produkcji ulotek 10,80-16,2/h EUR

data ogłoszenia30 listopada 2021
miasto ogłoszeniaMolenaarsgraaf
Cena / Stawka godzinowa:
10,80-16,20
Praca również dla par i studentów. nie wymagamy angielskiego
Zadzwoń do Monika

    Opis stanowiska: Praca w drukarni przy produkcji ulotek sklepowych. Do obowiązków pracownika będzie należeć:

    • pakowanie ulotek do kartonów
    • układanie kartonów na paletach
    • przygotowywanie towaru du wysyłki

    Praca w systemie zmianowym: 07:00-14:30 oraz 14:30-22:00
    Stawka brutto na godzinę: 10,80 EUR + dodatek wakacyjny 8,33% tj. 11,69/h EUR
    Dodatki zmianowe: 6:00-8:00 oraz 18:00-20:00 - 125% 20:00-22:00 - 150%   Wymagania:

    • chęć i motywacja do pracy
    • mile widziane prawo jazdy kat.B
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

      • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
      • możliwość wyjazdu na wakacje (także w parze bądź grupie)
      • w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
      • ubezpieczenie zdrowotne
      • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
      • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
      • przejrzyste cotygodniowe podsumowanie przepracowanych godzin
      • sprawne rozliczenie podatku po powrocie

    Zainteresowany?

    Zarejestruj się na stronie:
    www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

    +48 662 372 123
    +48 575 835 333
    +48 781 191 757

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      NOWY MAGAZYN! NOWA PRACA! DOŁĄCZ DO NAS…

      NOWY MAGAZYN! NOWA PRACA! DOŁĄCZ DO ZESPOŁU I PRACUJ PRZY LUKSUSOWYCH UBRANIACH.

      Cena:
      12,02
      data ogłoszenia03 grudnia 2021
      miasto ogłoszeniaVenray

      POSTAW NA JUMBO. POSTAW NA GWARANCJE GODZIN PRACY! DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!

      GWARANTOWANE GODZINY PRACY = GWARANTOWANE WYNAGRODZENIA JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

      Cena:
      12,33
      miasto ogłoszeniaBleiswijk