Praca na stanowisku technicznym Waalwijk

data ogłoszenia19 września 2022
miasto ogłoszeniaZaltbommel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
12,64e
Zadzwoń do Dalia

    Witam,

    Dla naszego klienta w miejscowości Waalwijk poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku technicznym.

    Młoda firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przedsiębiorstwo odpowiada na stale rosnące zapotrzebowanie, na nowoczesne i lekkie elementy konstrukcyjne o właściwościach izolacyjnych.

    Indywidualizacja, innowacje oraz osobiste porady są w firmie bardzo doceniane.

    Podstawowymi zasadami w tworzeniu procesu produkcyjnego są: jakość, wydajność i elastyczność.

    Firma opracowuje i produkuje dostosowane do indywidualnych potrzeb: płyt warstwowych oraz półproduktów.

    W nowoczesnym i wydajnym zakładzie produkuje się panele za pomocą w pełni zautomatyzowanego procesu klejenia i próżni.

    Opis stanowiska:

    Firma wewnątrz posiada cztery oddziały, na każdym z nich jest inny zakres obowiązków.

    Aktualnie poszukujemy osób, które będą pracowały na oddziałach:

    pierwszy oddział - zajmuje się tworzeniem paneli

    zakres obowiazkow:

    obsluga maszyny produkcyjnej,

    dokładne przycinanie, klejenie, nitowanie gotowych elementów.

    drugi oddział - zajmuje się przygotowywaniem gotowych elementów do procesu produkcyjnego.

    trzeci oddzial - zajmuje sie przygotowywaniem paneli do transportu lub wysyłki.

    czwarty oddzial - zajmuje sie ostateczna kontrola gotowych paneli. (Klient przywiazuje bardzo duza uwage do jakosci oraz wygladu swoich gotowych produktow, ktore sa pozniej wysylane.)

    Zakres obowiazkow:

    frezowanie gotowych produktow,

    kontrola jakosci,

    obsluga maszyny, ktora odpowiada za idealne przyciecia folii, rowne listwy.

    Oferujemy:

    - praca na jedna zmiane,

    - stawka: 12,64 brutto + dodatek ADV (0.59 centow) do kazdej godziny
    ( po przepracowaniu 4 tygodni zmiana stawki na 13,12 + dodatek ADV)

    - dlugotrwala wspolpraca,

    - gwarantowane 40 godzin,

    - tygodniowy system wynagrodzen,

    - opieke koordynatorow mowiacych w jezyku polskim

    Wymagania:

    - znajomosc jezyka holenderskiego lub angielskiego,

    - wlasne zakwaterowanie oraz transport do pracy,

    - znajomość rysunku technicznego,

    Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected]
    kontakt telefoniczny: 013 302 13 00 lub Kamila 06-10818462

    LF flex – organizuje, również kursy na wózki widłowe – dowiedz się więcej !

    Dla naszego klienta w miejscowości Tilburg szukamy osób chcących pracować przy produkcji.

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      11,54
      data ogłoszenia06 grudnia 2022
      miasto ogłoszeniaDeurne

      MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

      PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

      Cena:
      400-1120€/TYG
      miasto ogłoszeniaVlodrop