PRACA NA PÓŁ ETATU W FIRMIE JINGDONG! ŚWIETNA STAWKA 11,34!

data ogłoszenia27 maja 2022
miasto ogłoszeniaVenray
PRACA NA PÓŁ ETATU W FIRMIE JINGDONG LOGISTICS!
Zadzwoń do Kamil

    Nowa firma w Holandii, nowa praca dla Ciebie! Praca wśród wspaniałego asortymentu w JingDong Logistics! Nasz klient jest jedną z największych azjatyckich firm logistycznych, wkraczającą obecnie na rynek europejski - do Holandii. JingDong w Venray ma nowoczesny magazyn z produktami marki Hunkemöller. Chcesz dołączyć do zespołu JingDong i pracować pól etatu?

    PRACA NA PÓŁ ETATU W FIRMIE JINGDONG LOGISTICS

    WYMAGANIA:
    • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
    • Zmotywowania do pracy na pól etatu;
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Miejsce zamieszkania w okolicy Venray (jeżeli potrzebujesz zakwaterowania to też możemy pomóc).

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    • Praca na poł etatu OD ZARAZ!
    • Praca dwa dni w tygodniu: Poniedziałek i Wtorek.
    Praca na dwie zmiany (6:00-15:00 / 15:00-00:00).
    Stawka godzinowa €11,34 (wliczony dodatek wakacyjny).
    GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!!
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy).
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ.
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center.
    • Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY.
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    Program lojalnościowy z OTTO Rewards.

    TWOJE ZADANIA:
    Praca wśród pięknego asortymentu: odzieży marki Hunkemöller! W JingDong Logistics znasz produkty od podszewki. Na podstawie list zamówień będziesz zbierać produkty i sprawdzać ich jakość. Wszystkie produkty są pakowane w pudełka i wysyłane do klientów. Twoim zadaniem będzie dbałość o sprawny przebieg procesu logistycznego.

    INFORMACJE O FIRMIE:
    JingDong Logistics jest jedną z największych azjatyckich firm logistycznych, która zaczyna zdobywać tereny w Europie i oczekuje się dużego rozwinięcia. Mamy zupełnie nową lokalizację w Venray, gdzie są dystrybuowane produkty firmy Hunkemoller. Ta firma ma duże możliwości rozwoju, więc w dłuższej perspektywie pojawią się również stanowiska trenera lub kierownika zespołu.

    KONTAKT:
    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.

    rozliczenie podatku z Holandii