Praca na magazynie z markowa odzieżą – VENLO – OD ZARAZ

data ogłoszenia2 marca 2021
miasto ogłoszeniaVenlo
Cena / Stawka godzinowa:
11.49€
OTTO
Zadzwoń do Rekrutacja

    Mega oferta na magazynie z odzieżą znanych producentów - Tommy Hilfiger i Calvin Klein!

    Miejsce pracy: Blerick, Venlo

    OFERUJEMY:

    • Pracę z lekkim asortymentem np. koszulki, spodnie, kurtki

    • Dobrą stawkę godzinową! Z dodatkami €11,49 brutto

    +50% EXTRA za pracę podczas weekendu

    + 10% za przepracowanie 40h tygodniowo

    • Wygodne godziny (główna zmiana 8-17)

    • Długą współpracę, po ok roku przejście na kontrakt bezpośredni

    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

    • Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz 😉

    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center

    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

     OPIS STANOWISKA:

    • Zbieranie i sprawdzanie zamówień

    • Pakowanie ubrań, butów i akcesoriów

    • Przygotowywanie produktów do wysyłki

    WYMAGANIA:

    • Dostępność przynajmniej na kilka miesięcy!

    • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego

    ZOBACZ JAK TO WYGLĄDA!

    Interesujące? Zadzwoń lub napisz do naszego biura w Venray!

    tel.: +31 478529972    |    mail: [email protected]

    W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe:

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Inżynier ds. usług systemowych Data Centre w Supermicro®

      Supermicro jest jednym z największych dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci ...

      Cena:
      €16,00 za godzinę
      data ogłoszenia23 kwietnia 2024
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch

      Mechanik

      Waaijenberg Mobiliteit to niderlandzka firma znana z produkcji innowacyjnych pojazdów elektrycznych.

      miasto ogłoszenia's-Gravenhage

      Spawacz (MIG-MAG/TIG)

      Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji ...

      Cena:
      €16,20 za godzinę
      miasto ogłoszeniaNieuwkuijk