Praca dodatkowa | Sprzątanie domków rekreacyjnych | Hoogeloon

data ogłoszenia16 czerwca 2022
miasto ogłoszeniaEersel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
12,50e
Praca od zaraz w niepełnym wymiarze godzinowym
Zadzwoń do ARMADAS

    Park rekreacyjny oferujący zakwaterowanie dla grup (wyjazdy szkoleniowe/weekendy rodzinne itd.), oraz szereg atrakcji i warsztatów, między innymi: nauka tańca, degustacja win, ścianka wspinaczkowa czy gry zespołowe koordynowane przez trenera.

    Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela czy urodziny.

    Na terenie parku znajdują się również kwatery przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • sprzątanie kwater mieszkalnych oraz pomieszczeń imprezowych i szkoleniowych

    WYMAGANIA:

    • motywacja do pracy

    • komunikatywny język angielski / holenderski

    • dostępność w poniedziałki i piątki

    • mile widziane prawo jazdy kategorii B

    • sumienność i zaangażowanie

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa €12,50 + dodatek wakacyjny

    • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

    • długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy

    • możliwość przejścia na kontrakt u klienta

    • wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie

    • stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje

    • brak stawek wiekowych

    • samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży

    • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

    • bezpłatny kurs języka holenderskiego

    bądź zadzwoń: +31 (0) 40 209 2800

    Więcej ofert pracy na: www.armadas.eu

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Sortowanie odzieży używanej (Deventer)

      Jesteś na terenie Holandii i szukasz pracy od zaraz? Jesteś zmotywowany i interesuje Cię praca ...

      Cena:
      10,53
      data ogłoszenia12 sierpnia 2022
      miasto ogłoszeniaZwijndrecht

      Rozładunek i załadunek opon

      Cena:
      12,12

      Operator maszyny – Eersel