Praca dla spawaczy i innych pracowników branżymetalowej!

data ogłoszenia11 stycznia 2022
miasto ogłoszeniaDeventer
Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu pracy!
Zadzwoń do Agnieszka

    Poszukujemy spawaczy MIG/MAG/TIG/E, operatorów maszyn CNC, śłusarzy i wiele więcej! Zadzwoń pod +31 6 13477676 i dowiedz się więcej!

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    -          Spawanie i cięcie metali i ich stopów różnymi metodami oraz lutowanie palnikiem gazowym,

    -          Przygotowanie elementów do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, czyszczenie, sczepianie,

    -          Praca na podstawie rysunków konstrukcyjnych spawalniczych,

    -          Montaż i spawanie elementów konstrukcji,

    -          Usuwanie wad i niezgodności spawalniczych powstałych w procesie spawania,

    -          Konsweracja maszyn, urządzeń, sprzętu i osprzętu stanowiącego wyposażenie stanowiska spawalniczego.

    WYMAGANIA:

    -          Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

    -          Ważne i podstemplowane certyfikaty spawalnicze,

    -          Certyfikat VCA mile widziany,

    -          Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

    -          Umiejętność czytania rysunku technicznego,

    -          Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

    OFERUJEMY:

    -          Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,

    -          Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,

    -          Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,

    -          Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,

    -          Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,

    -          Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,

    -          Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,

    -          Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,

    -          Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

      Ogłoszenia

      Order picker dla sieci pizzeri New York Pizza

      Praca na magazynie dostarczającym produkty do sieci pizzerii New York Pizza

      Cena:
      11.46
      data ogłoszenia23 stycznia 2022
      miasto ogłoszeniaAmstelveen
      miasto ogłoszeniaAlkmaar