Poszukujemy doświadczonych monterów rusztowań!

data ogłoszenia11 stycznia 2022
miasto ogłoszeniaDeventer
Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu pracy!
Zadzwoń do Agnieszka

    By sprawdzić pozostałe oferty pracy zadzwoń pod +31 6 13477676 lub odwiedź www.techvisie.pl

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Przygotowanie podłoża,
    • Montaż rusztowań,
    • Dobór odpowiednich elementów konstrukcji rusztowania,
    • Demontaż rusztowań.

    WYMAGANIA:

    • Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
    • Wykształcenie zawodowe mile widziane,
    • Certyfikat VCA mile widziany,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego,
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

    OFERUJEMY:

    • Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
    • Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,
    • Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,
    • Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
    • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,
    • Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
    • Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,
    • Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,
    • Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.
    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      data ogłoszenia23 stycznia 2022
      miasto ogłoszeniaAlkmaar

      Order picker dla sieci pizzeri New York Pizza

      Praca na magazynie dostarczającym produkty do sieci pizzerii New York Pizza

      Cena:
      11.46
      miasto ogłoszeniaAmstelveen