POSADZKARZ

data ogłoszenia5 listopada 2020
miasto ogłoszeniaUden
Cena / Stawka godzinowa:
14e
TUD
Zadzwoń do Rekrutacja

    POSADZKARZ

    [Caly etat/Fulltime]

    Masz doswiadczenie w pracach budowlanych, wykonczeniowych?  Pracowales przy wykonywaniu posadzek, wylewkach, betonie? Jezeli tak, skontaktuj sie z nami szybko!

    Opis funkcji:

    Jako posadzkarz bedziesz odpowiedzialny za przygotowywanie klejów, kitów, lepików, mas plastycznych oraz wykonywanie posadzek, podlóg

    Zadania:

    •przygotowywanie klejów, kitów, lepików, mas plastycznych

    •wykonywanie posadzek, podlóg

    •prace wykonczeniowe

    Oczekujemy:

    •doswiadczenie w pracach wykonczeniowych, budowlanych, wylewkach

    •elastycznosc

    Gdzie bedziesz pracowal?

    Bedziesz pracowac dla naszego klienta w Uden, kod pocztowy 5405.

    Po krótkim okresie pracy tymczasowej oferuja umowe na 40 godzin tygodniowo na atrakcyjnych warunkach.

    Nasz klient zamierza nawiazac z toba dlugotrwala wspolprace

    Oferujemy:

    •14e na godzine brutto

    •stala praca na dluzszy okres czasu

    •cotygodniowe wyplaty

    •jezeli potrzebne zakwaterowanie w dobrych warunkach oraz ubezpieczenie

    Jak aplikowac:

    Czy jestes pozytywnie nastawiony do tej oferty? Aplikuj za pomoca CV i listu motywacyjnego na adres e-mail [email protected]

    Jezeli masz jakies pytania dot. Funkcji , równiez napisz do nas maila.

      Ogłoszenia

      Mechanik

      Waaijenberg Mobiliteit to niderlandzka firma znana z produkcji innowacyjnych pojazdów elektrycznych.

      data ogłoszenia23 kwietnia 2024
      miasto ogłoszenia's-Gravenhage

      Spawacz (MIG-MAG/TIG)

      Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji ...

      Cena:
      €16,20 za godzinę
      miasto ogłoszeniaNieuwkuijk

      Inżynier ds. usług systemowych Data Centre w Supermicro®

      Supermicro jest jednym z największych dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci ...

      Cena:
      €16,00 za godzinę
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch