Pomoc kuchenna | Bladel

data ogłoszenia9 listopada 2022
miasto ogłoszeniaEersel
Zweryfikowany użytkownik
Praca od zaraz !
Zadzwoń do Armadas

    Piękna i przytulna restauracja w Bladel, jedna z najlepszych w regionie, poszukuje pracownika na stanowisko pomoc kuchenna.

    Opis stanowiska:

    - oplukiwanie i wyparzanie naczyn

    - polerowanie naczyn

    - mycie i dezynfekcja pomieszczen, sprzetu i urzadzen kuchennych

    Wymagania:

    - komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego badz holenderskiego

    - doswiadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

    - umiejetnosc pracy w zespole

    - elastycznosc

    - sumiennosc i zaangazowanie

    Oferujemy:

    - stawka godzinowa od € 12,00 do € 14,50 w zaleznosci od doswiadczenia + dodatek wakacyjny

    - swiadczenia przyslugujace pracownikom z tytulu zatrudnienia w Holandii m.in. dodatek "ET"

    - dlygoterminowa umowe o prace z gwarancja godzin pracy

    - praca od wtorku do soboty w godzinach miedzy 17:00 - 24:00 (do uzgodnienia)

    - mozliwosc przejscia na kontrakt u klienta

    - wynagrodzenie zawsze na czas, co 4 tygodnie

    - staly dostep do paska wyplat, umow oraz innych dokumentow za pomoca aplikacji

    - brak stawek wiekowych

    - mozliwosc zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego

    - samochod sluzbowy lub zwrot kosztow podrozy

    - bezplatny kurs jezyka holenderskiego

    Jezeli zainteresowala Cie ta oferta, wyslij CV w jezyku angielskim/holenderskim

    na: [email protected]

    badz zadzwon: +31 (0) 40 209 2800

    Wiecej ofert pracy na: www.armadas.eu

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyki Uden

      Nasz klient zajmuje się sprzedażą łóżek, materacy, poduszek oraz pościeli. Firma posiada centra ...

      Cena:
      12,06€
      data ogłoszenia30 listopada 2022
      miasto ogłoszeniaUden

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      14,02€
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Orderpicker OSS

      Naszym klientem jest międzynarodowa i dynamiczna firma logistyczna - specjalista w dziedzinie ...

      Cena:
      13,13€
      miasto ogłoszeniaOss