Pokojówka/ sprzątaczka 5* hotel Noordwijk

data ogłoszenia28 września 2021
miasto ogłoszeniaNoordwijk
Cena / Stawka godzinowa:
11
PRACA OD ZARAZ
Zadzwoń do Anna Sulowska

    Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    POMOCNIK BUDOWLANY

    Zadania:

      • Proste prace malarskie i budowlane
      • Prace porządkowe

    Wymagania:

      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • PRAWO JAZDY KAT. B (pracownik dostaje auto służbowe)
      • doswiadczenie mile widziane

    Oferujemy:

      • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
      • Stawka: 11€ netto/h (ok. 450€ na rękę tyg.)
      • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
      • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
      • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
      • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

    Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]

    W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. +48790833585 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      PRACOWNIK PRODUKCJI/MAGAZYNIER

      Poszukujemy osób przebywających w Holandii.

      Cena:
      12,25
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      MONTER/SPAWACZ BUDOWLANY

      Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko monter/ spawacz budowlany. Poszukujemy osób z ...

      Cena:
      15,70€
      miasto ogłoszeniaUtrecht