Pokojówka/ sprzątaczka 5* hotel Noordwijk

data ogłoszenia18 stycznia 2022
miasto ogłoszeniaNoordwijk
Cena / Stawka godzinowa:
11
PRACA OD ZARAZ
Zadzwoń do Anna Sulowska

    Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    POMOCNIK BUDOWLANY

    Zadania:

      • Proste prace malarskie i budowlane
      • Prace porządkowe

    Wymagania:

      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • PRAWO JAZDY KAT. B (pracownik dostaje auto służbowe)
      • doswiadczenie mile widziane

    Oferujemy:

      • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
      • Stawka: 11€ netto/h (ok. 450€ na rękę tyg.)
      • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
      • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
      • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
      • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

    Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]

    W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. +48790833585 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Montaż rowerów WOW dobra stawka 14,46 ! Mieszkasz prywatnie?

      GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE i DO TEGO ŚWIETNA STAWKA 14,46/h!!!

      Cena:
      14,46
      miasto ogłoszeniaAlmelo

      NOWY MAGAZYN! NOWA PRACA! DOŁĄCZ DO NAS…

      NOWY MAGAZYN! NOWA PRACA! DOŁĄCZ DO ZESPOŁU I PRACUJ PRZY LUKSUSOWYCH UBRANIACH.

      Cena:
      12,02
      miasto ogłoszeniaVenray

      PAKOWANIE TO NASZA PASAJ! DOŁĄCZ DO NAS!

      PAKUJ, PRZEPAKUJ I ZAPAKUJ!!!

      Cena:
      10,92
      miasto ogłoszeniaVeghel