Pakowanie pieczywa – przyjemna praca produkcyjna

data ogłoszenia30 listopada 2021
miasto ogłoszeniaHouten
Cena / Stawka godzinowa:
10,79
Przyjemna praca produkcyjna przy pakowaniu pieczywa - również dla par i grup.
Zadzwoń do Monika

    Opis stanowiska: Praca w piekarni z pieczywem Surinamskim: chleb, snaki, rori. Do obowiązków kandydata będzie należało min. pakowanie, pomaganie przy pieczeniu, etykietowanie, praca przy taśmie produkcyjnej, oraz inne prace w zależności od zapotrzebowania pracodawcy.

    Miejsce pracy: Holandia, Houten

    Wymagania:

    •chęć i motywacja do pracy
    •mile widziane prawo jazdy kat.B
    •mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
    • CV

    Oferujemy:

    •atrakcyjne wynagrodzenie €10,79/h
    •możliwość nadgodzin
    •zakwaterowanie na czas zatrudnienia (Zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych,  na miejscu dostępny jest internet wi-fi, aneks kuchenny, kuchenka, lodówka, pralki. Wymagana jest własna pościel oraz talerze, sztućce itp.)
    •ubezpieczenie zdrowotne
    •pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
    •legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
    •dodatki zmianowe

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      NOWY MAGAZYN! NOWA PRACA! DOŁĄCZ DO NAS…

      NOWY MAGAZYN! NOWA PRACA! DOŁĄCZ DO ZESPOŁU I PRACUJ PRZY LUKSUSOWYCH UBRANIACH.

      Cena:
      12,02
      data ogłoszenia03 grudnia 2021
      miasto ogłoszeniaVenray

      POSTAW NA JUMBO. POSTAW NA GWARANCJE GODZIN PRACY! DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!

      GWARANTOWANE GODZINY PRACY = GWARANTOWANE WYNAGRODZENIA JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

      Cena:
      12,33
      miasto ogłoszeniaBleiswijk