pakowacz kanapek,przekąsek – również dla par i grup

data ogłoszenia23 lipca 2021
miasto ogłoszeniaNieuwegein
Cena / Stawka godzinowa:
10,79
Pakowacz - praca w rodzinnej firmie
Zadzwoń do Debora

    Opis stanowiska: zespołowa praca w rodzinnej firmie. Do obowiązków pracownika będzie należeć pakowanie kanapek, przekąsek indyjskich oraz orientalnych.

    Zakwaterowanie w domach jednorodzinnych lub domach szeregowych, na miejscu
    dostępny jest aneks kuchenny, kuchenka, lodówka, pralki.

    Miejsce pracy:Breukelen

    Wymagania:

    • CV
    • chęć i motywacja
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • mile widziane posiadanie prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie € 10,79/h
    • mieszkanie służbowe
    • ubezpieczenie
    • dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy
    • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
    • legalną pracę u sprawdzonego klienta

    Jeżeli masz pytania o szczegóły zadzwoń :

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Elektryk w budownictwie użyteczności publicznej

      Organizacja najlepszego miejsca pracy dla specjalistów elektrotechniki, to jest to co Aditech ...

      Cena:
      13-17
      miasto ogłoszeniaGorinchem

      Hydraulik

      Organizacja najlepszego miejsca pracy dla specjalistów budownictwa, takich jak hydraulicy, to ...

      Cena:
      13-17 euro

      Elektryk przemysłowy

      Cena:
      13-17 euro