pakowacz kanapek,przekąsek – również dla par i grup

data ogłoszenia30 listopada 2021
miasto ogłoszeniaSliedrecht
Cena / Stawka godzinowa:
11,03
Pakowacz - praca w rodzinnej firmie
Zadzwoń do Debora

    Opis stanowiska: zespołowa praca w rodzinnej firmie. Do obowiązków pracownika będzie należeć pakowanie kanapek, przekąsek indyjskich oraz orientalnych.

    Zakwaterowanie w domach jednorodzinnych lub domach szeregowych, na miejscu
    dostępny jest aneks kuchenny, kuchenka, lodówka, pralki.

    Miejsce pracy: Sliedrecht

    Wymagania:

    • CV
    • chęć i motywacja
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • mile widziane posiadanie prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie € 11,03/h
    • mieszkanie służbowe
    • ubezpieczenie
    • dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy
    • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
    • legalną pracę u sprawdzonego klienta

    Jeżeli masz pytania o szczegóły zadzwoń :

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      Praca w Holandii w sektorze ogrodniczym oraz na magazynach

      PRACUJ W HOLANDII Jako : Pracownik kontroli zamówień orderpicer pracownik produkcji ...

      data ogłoszenia01 grudnia 2021
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Praca Den Haag

      Praca przy kwiatach oraz przy pakowaniu sałatek