OSS Pracownik magazynu OD ZARAZ!

data ogłoszenia23 lutego 2021
miasto ogłoszeniaOss
produkty nieżywnościowe, które są sprzedawane w znanej sieci supermarketów
Zadzwoń do OTTO Work Force

    Taka oferta pracy to prawdziwy rarytas! Zbieranie zamień w magazynie z produktami non-food bardzo znanej holenderskiej sieci supermarketów! Jeżeli szukasz dobrej i pewnej pracy – dobrze trafiłeś/aś!

    Miejsce pracy: OSS

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie? Zadzwoń do naszego biura w Tilburgu!

    tel.: +31 88 688 63 50

     WARUNKI ZATRUDNIENIA

    • Dobra stawka godzinowa: nawet 12,09 euro brutto!
    • Dodatki, dzięki którym zarobisz jeszcze więcej!
    • U nas nie czekasz na pracę! Z tą ofertą aplikujesz teraz, a zaczynasz pracę już w przyszłym tygodniu!
    • Wygodne godziny pracy
    • W razie potrzeby zakwaterowanie wysokiej jakości na preferencyjnych warunkach i transport do pracy
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
    • Długa współpraca - po ok roku przejście na kontrakt bezpośredni

    WYMAGANIA

    • Tylko podstawowa znajomość języka angielskiego

    OPIS STANOWISKA

    • Zbieranie i sprawdzanie zamówień (produkty nieżywnościowe, które są sprzedawane w znanej sieci supermarketów)
    • Pakowanie produktów i przygotowywanie ich do wysyłki

    Jak możesz zaaplikować na tę ofertę?

    Zadzwoń lub napisz do naszego biura!

    tel.: +31 88 688 63 50|    mail: [email protected]

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

      Ogłoszenia

      Kierowca wozka widlowego

      Poszukujesz parcy na stale lub na okres przejsciowy i widlak Ci nie straszny? Skontaktuj sie z nami!

      Cena:
      Do uzgodnienia
      data ogłoszenia04 sierpnia 2021
      miasto ogłoszeniaSint-Oedenrode

      POMOCNICY MONTERÓW – HOLANDIA

      Odznaczamy się doświadczeniem, indywidualnym podejściem oraz solidnością, i tego również ...

      Cena:
      13 EURO
      data ogłoszenia05 sierpnia 2021
      miasto ogłoszeniaGroningen

      Nunspeet (prowincja Gelderland) zbieranie zamówień

      Dla nowego klienta (centrum dystrybucji) poszukujemy zmotywowanych zbieraczy zamówień ...

      Cena:
      11,09
      miasto ogłoszeniaRenswoude