Orderpicker w Venlo, praca bez języka!

data ogłoszenia3 listopada 2022
miasto ogłoszeniaVenlo
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
12,14
Dla naszego klienta w miejscowości Venlo poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku orderpicker.
Zadzwoń do Patrycja

    Poszukiwany pracownik na stanowisko orderpicker do firmy  zajmujującej się dystrybucją oraz magazynowaniem różnego rodzaju sera.

    OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY
    • Zbieranie oraz pakowanie produktów
    • Weryfikowanie oraz sprawdzanie zawartości produktów
    • Przygotowywanie zamówień do dalszej wysyłki
    • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

    OFERUJEMY
    • Pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku
    • stawkę 12,14 brutto+ dodatek wakacyjny i urlopowy
    • zwrot kosztów dojazdu
    • długotrwałą współpracę
    • gwarantowane 40 godzin
    • tygodniowy system wynagrodzeń

    WYMAGANIA
    • własne zakwaterowanie
    • własny transport do pracy

      MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

      PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

      Cena:
      400-1120€/TYG
      data ogłoszenia06 grudnia 2022
      miasto ogłoszeniaVlodrop

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      11,54
      miasto ogłoszeniaDeurne