Order picker EPT / Meer / Belgia

data ogłoszenia24 listopada 2020
miasto ogłoszeniaAchtmaal
Cena / Stawka godzinowa:
do negocjacji
KBTI Poland
Zadzwoń do Rekrutacja

    Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje doświadczonych order pickerów

    Opis stanowiska
    - zbieranie zamówień przy pomocy wózków typu EPT,
    - rozkładanie towarów na magazynie,
    - dostarczanie towaru na linię produkcyjną,
    - odbiór palet z linii produkcyjnej.
    Wymagania:
    - bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
    - doświadczenie w pracy z wózkami typu EPT,
    - elastyczność i motywacja do pracy,
    - zakwaterowanie w okolicy Meer (po stronie belgijskiej lub holenderskiej) oraz transport do pracy.
    Oferta:
    - umowa na belgijskich warunkach
    - dodatek za dojazdy do pracy,
    - stała praca w systemie zmianowym,
    - dodatki za nadgodziny,
    - możliwość stałego kontraktu bezpośrednio od firmy.

    Więcej informacji +48 570 935 868
    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując: order picker Meer. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Mechanik

      Waaijenberg Mobiliteit to niderlandzka firma znana z produkcji innowacyjnych pojazdów elektrycznych.

      data ogłoszenia23 kwietnia 2024
      miasto ogłoszenia's-Gravenhage

      Inżynier ds. usług systemowych Data Centre w Supermicro®

      Supermicro jest jednym z największych dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci ...

      Cena:
      €16,00 za godzinę
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch

      Spawacz (MIG-MAG/TIG)

      Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji ...

      Cena:
      €16,20 za godzinę
      miasto ogłoszeniaNieuwkuijk