Operator wózka widłowego z holenderskim

data ogłoszenia2 marca 2021
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
400-500€
orange jobs
Zadzwoń do Orange Jobs

    Masz doświadczenie jak kierowca wózka widłowego i szukasz stałej pracy w pełnym wymiarze godzin? Komunikujesz się w języku holenderskim? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

    Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl lub wyslij swoje CV na adres mailowy [email protected].

    Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 - 717166237.

    Obowiązki:

      • załadunek i rozładunek towaru

    Wymagania:

      • doświadczenie w załadunku/rozładunku ciężarówek z drewnem/drewnianymi panelami/deskami za pomocą wózka widłowego!
      • ważny certyfikat na wózek widłowy
      • komunikatywna znajomość języka holenderskiego
      • wlasne zakwaterowanie i dojazd do pracy
      • gotowosc do pracy na 3 zmiany

    Oferujemy:

      • przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 400€ zalezne od zmiany (po odliczeniu kosztów ubezpieczenia, podatków itd.)
      • Stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość extra płatnych nadgodzin
      • cotygodniowe wypłaty
      • możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
      • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy
      • ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
      • pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
      • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
      • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku

    O nas:
    OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

    Kliknij tutaj i aplikuj bezpośrednio na to stanowisko: https://orangejobs.nl/pl/oferta/operator-wozka-widlowego-z-holenderskim-400e-500e-netto-tyg/

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Team Lider w magazynie logistycznym! VENLO

      PRACAOD ZARAZ! :)

      Cena:
      17,37