Operator wózka widłowego reachtruck

data ogłoszenia15 listopada 2021
miasto ogłoszeniaNieuwegein
Cena / Stawka godzinowa:
€11, 59/h
Praca jako operator wózka
Zadzwoń do Kasia

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

    Obowiązki:
    Praca manualna, rozładowywanie kontenerów, pakowanie produktów układanie produktów na palety, praca na wózkach widłowych (m.in. wysokościowych typu reachtruck), praca na wózkach EPT (wózek paletowy z podnośnikiem elektrycznym).

    Oferujemy:
    • gwarancja godzin!
    • atrakcyjne wynagrodzenie €11, 59/h brutto
    • mieszkanie służbowe
    • ubezpieczenie
    • wypłaty co tydzień
    • długość kontraktu 78 tygodni
    • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
    • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

    Wymagania:
    • komunikatywny język angielski lub holenderski
    • aktualne CV w języku angielskim
    • mile widziane prawo jazdy kat. B

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      POSTAW NA GWARANCJE GODZIN! DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ! STAWKA 11.88/H

      GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE! ZADZWOŃ DO NAS JESZCZE DZIŚ +31 886 886 088

      Cena:
      11,88
      data ogłoszenia28 listopada 2021
      miasto ogłoszeniaTilburg

      ŚWIETNA OKAZJA BY ŚWIETNIE ZAROBIĆ! 12,45/h

      ŚWIETNA OKAZJA BY ŚWIETNIE ZAROBIĆ! PRACA SZUKA ORDER PICKERA!!! ZADZWOŃ DO MNIE +31 615475206! ...

      Cena:
      12,45
      miasto ogłoszeniaOosterhout