Operator wózka!!! SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE!!!

data ogłoszenia24 czerwca 2022
miasto ogłoszeniaOostrum
Zaufany użytkownik
GWARANTOWANE GODZINY PRACY = GWARANTOWANE WYNAGRODZENIA
Zadzwoń do Kamil

    Aplikuj jeszcze dziś, bo ta praca jest właśnie dla Ciebie! Jeżeli masz odpowiednie uprawnienia jako operator wózka widłowego to w firmie, do której rekrutujemy znajdziesz pracę od ZARAZ! Do ciebie należy wybór! Nie czekaj i zadzwoń do nas jeszcze dziś.

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    • Praca na pełen etat OD ZARAZ!
    • Atrakcyjne oraz konkurencyjne wynagrodzenie € 12,78 (plus dodatek wakacyjny).
    Atrakcyjny pakiet dodatków płacowych.
    • Praca w systemie zmianowym, wiele możliwości.
    • Dużą ilość godzin – dzięki czemu jeszcze lepiej zarobisz!
    • Szansa na kontrakt bezpośrednio u klienta.
    GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!!
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy).
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
    • Jeżeli potrzebujesz zapewnimy również zakwaterowanie z transportem z/do pracy.
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ.
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center.
    • Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY.
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    Program lojalnościowy z OTTO Rewards.

    TWOJE ZADANIA:
    • Obsługa wózka widłowego.
    Rozładunek i załadunek towarów.

    WYMAGANIA:
    • Dyspozycyjność na dłuższy czas.
    Dobra kondycja fizyczna.
    Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
    • Zmotywowania do pracy w systemie zmianowym.
    • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

    INFORMACJE O KLIENCIE:
    Ceva Oostrum jest wiodącym operatorem logistycznym, dostarczającym rozwiązania w zakresie logistyki, transportu lotniczego i morskiego. CEVA zaopatruje swoich klientów w produkty marki Philips do użytku domowego.

    KONTAKT:
    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.

      Ogłoszenia

      Operator maszyn/ sektor ogrodniczy

      OPERATOR MASZYN

      Cena:
      11,27
      data ogłoszenia26 czerwca 2022
      miasto ogłoszeniaRossum

      Praca na magazynie spożywczym-12.11 euro brutto + dodatki ! Bez języka

      Praca przy pakowaniu wędlin i kiełbasek na tacki , również praca na ekspedycji

      miasto ogłoszeniaAlkmaar

      Sortowanie owoców- ładne zakwaterowanie, dużo godzin szybki start

      Sortowanie owoców- start w ciągu tygodnia

      Cena:
      10,25
      miasto ogłoszeniaLeidschendam