Operator maszyny w fabryce hamburgerów wegetariańskich

data ogłoszenia22 lutego 2021
miasto ogłoszeniaZoeterwoude
Cena / Stawka godzinowa:
12.25€
Orange Jobs
Zadzwoń do Orange Jobs

    Poszukujesz stabilnej pracy, z gwarantowanym pełnym wymiarem godzin i mieszkasz w okolicach Zoeterwoude, Lejdy, Zoetermeer? Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn w przemyśle spożywczym? Zapraszamy!

    Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl lub wyslij swoje CV na adres mailowy [email protected]

    Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub 0048 - 717166237

    Firma w Zoeterwoude (miejscowość pomiędzy Zoetermeer i Lejdą) poszukuje kandydatów na stanowisko operatora maszyn. Jest to jedna z wiodących firm na rynku międzynarodowym w dziedzinie przetwórstwa mięsnego. Praca 40h tygodniowo w godzinach 7:00-16:00 z dużą ilością regularnych nadgodzin. Praca w temperaturze ok 5 - 7C.

    Obowiązki:

    • obsługowanie zaawansowanych technicznie maszyn produkcyjncyh (Multivac, JR, SR)
    • ustawianie, sprawdzanie i dostosowanie maszyny w celu doskonalenia procesów i ich wydajności
    • konserwacja maszyny
    • zarządzanie zespołem

    Dodatkowe obowiązki w razie potrzeby:

    • kontrola jakości produktu końcowego (hamburgerów wegetariańskich) na podstawie checklisty
    • sprawdzanie grubości, średnicy, temperatury i jakości wysmazenia.
    • wypełnianie list kontrolnych

    Wymagania:

    • dobra motywacja i chęć podjęcia pracy na długo
    • doświadczenie jako operator maszyn w branży spożywczej
    • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
    • własne zakwaterowanie w okolicy Zoeterwoude, Zoetemeer, Leiden, Den Haag
    • własny transport
    • gotowość do pracy w chłodnych warunkach
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia €12,25 - €14 brutto za godzinę
    • przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 400-490 €
    • stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość extra płatnych nadgodzin
    • cotygodniowe wypłaty
    • zwrot kosztów transportu 0,19€ / km max. 7,29€ dziennie
    • możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
    • ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
    • pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
    • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
    • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku

    O nas:
    OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

    Kliknij tutaj i aplikuj bezpośrednio na to stanowisko: https://orangejobs.nl/

      Ogłoszenia

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie!

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie! Zapytaj o aktualne miejsca pracy!

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenray