Operator Lini produkcyjnej

data ogłoszenia26 września 2022
miasto ogłoszeniaZaltbommel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
11,88
Zadzwoń do LF Flex

    Dzień dobry,

    Dla naszego klienta w Tilburg poszukujemy kandydatów na stanowisko operator linii produkcyjnej.

    Pozycja operatora linii ma na celu rozplanowanie produkcji na dziale napełniania gazem, sprawdzanie jakości oraz bezpieczeństwa.

    Zakres obowiązków:

    - odpowiedzialność za realizację zleceń na czas,

    - udostepnienie zapisów wyników produkcyjnych i dalszych informacji (rekord produkcji, podsumowanie produkcji itp. )

    - odpowiedzialność za identyfikację i przekazywanie problemów produkcyjnych

    - odpowiedzialność za zorganizowanie wszystkich niezbędnych zadań wokół linii, aby zapewnić ciągłą wydajność.

    Praca w systemie trzy zmianowym w godzinach: od 07:00 do 15:30, od 15:30 do 24:00, od 24:00 do 07:00

    Stawka: 11,88 + dodatki zmianowe + zwrot kosztów podróży

    wymagania:

    - doświadczenie w pracy na podobnej funkcji

    - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    - doświadczenie na wózku widłowym EPT (szkolenie i certyfikat na wózek EPT może zorganizować dla Pani/ Pana Logistic Force)

    Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected]
    kontakt telefoniczny: 013 302 13 00 lub: Patrycja: 06-13158923 Kamila 06-10818462

    LF flex – organizuje, również kursy na wózki widłowe – dowiedz się więcej !

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyki Technische Unie w Alphen aan den Rijn

      Cena:
      13,46
      data ogłoszenia08 lutego 2023
      miasto ogłoszeniaAlphen aan den Rijn

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic w Eindhoven

      Cena:
      11,99
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      12,22
      miasto ogłoszeniaDeurne