NOWY MAGAZYN! NOWA PRACA! DOŁĄCZ DO NAS…

data ogłoszenia28 listopada 2021
miasto ogłoszeniaVenray
Cena / Stawka godzinowa:
12,02
NOWY MAGAZYN! NOWA PRACA! DOŁĄCZ DO ZESPOŁU I PRACUJ PRZY LUKSUSOWYCH UBRANIACH.
Zadzwoń do Kamil

    Magazyn pełen znanych luksusowych marek! Clipper poszukuje modnych pracowników do zbierania i pakowania biżuterii, odzieży i torebek. Czas rozpocząć karierę: rozwijaj się w kierunku operatora wózka widłowego, lidera zespołu lub kierownika! Clipper otworzył w tym roku pierwszy magazyn w Holandii! Clipper nie może się doczekać, aż staniesz się częścią ich rodziny!

    Jesteś zainteresowany? Zobacz, co posiadamy w naszej ofercie!
    NA POCZĄTEK, GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE.

    OPIS STANOWISKA:
    • Zbieranie zamówień
    • Pakowanie i przepakowywanie

    CO JESZCZ MAMY DLA CIEBIE:
    • Wynagrodzenie w wysokości € 12,02 (wliczony dodatek wakacyjny)
    Praca na zmiany poranne, wieczorne i nocne (dodatki zmianowe)
    Gwarantowane 32 godziny tygodniowo
    Nowoczesna stołówka, aby kupić smaczne posiłki
    Niesamowite możliwości rozwoju dla Ciebie
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
    • Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    Program lojalnościowy z OTTO Rewards

    WYMAGANIA:
    • Dobra kondycja fizyczna
    • Chęć pracy na dłuższy okres
    • Zaangażowania

    Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do nas bo warto!
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      ŚWIETNA OKAZJA BY ŚWIETNIE ZAROBIĆ! 12,45/h

      ŚWIETNA OKAZJA BY ŚWIETNIE ZAROBIĆ! PRACA SZUKA ORDER PICKERA!!! ZADZWOŃ DO MNIE +31 615475206! ...

      Cena:
      12,45
      miasto ogłoszeniaOosterhout

      POSTAW NA GWARANCJE GODZIN! DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ! STAWKA 11.88/H

      GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE! ZADZWOŃ DO NAS JESZCZE DZIŚ +31 886 886 088

      Cena:
      11,88
      miasto ogłoszeniaTilburg