NIEUWEGEIN, Tutaj praca zaczyna się od ZARAZ! Aplikuj nie czekaj!

data ogłoszenia7 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaNieuwegein
Zbieranie zamówień
Zadzwoń do OTTO Work Force

    Nie czekaj, aż ta oferta ucieknie Ci sprzed nosa. Słyszeliśmy, że szukasz nowej pracy! No to czytaj dalej i zobacz co mamy do zaoferowania. Ta oferta jest świeża i nowa wiec warto się jej przyjrzeć.

    MIEJSCE PRACY: NIEUWEGEIEN

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, pracownik magazynu € 11,55euro plus dodatki
    • Praca na różne zmiany
    • Maksymalna ilość godzin
    • Praca dostępna OD ZARAZ!
    • Cotygodniowe wypłaty zawsze na czas
    • Dodatki płacowe
    • Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
    • Możliwość rekrutacji z rodziną lub znajomymi
    • Bezpieczny transport do / z pracy np. możliwość wypożyczenia roweru
    • Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi
    • Aplikacja myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    • Umowa o pracę tymczasową
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!

    TWOJE ZADANIA:
    • Zbieranie zamówień
    WYMAGANIA:
    • Dobra kondycja fizyczna

    INFORMACJE O KLIENCIE:
    Nasz Klient jest ogromnym przedsiębiorstwem logistycznym oferującym swoim klientom liczne rozwiązania logistyczne. Przede wszystkim pośredniczy w dystrybucji towarów dla dużych i małych odbiorców.

    I CO BRZMI JAK PRACA DLA CIEBIE? ZADZWOŃ LUB NAPISZ!
    Amstelveen
    tel.: +31 204701513    |    mail: [email protected]
    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

      Ogłoszenia

      Operator wózka widłowego

      Cena:
      11, 33 euro
      data ogłoszenia21 czerwca 2021
      miasto ogłoszeniaEmmeloord

      Planista transportu

      Cena:
      2200 EUR brutto/mies

      Kierowca ciężarówki C+E

      Cena:
      10, 24 euro brutto