Nie czekaj i Aplikuj! Dołącz do naszego zespołu jeszcze dziś.

data ogłoszenia21 stycznia 2022
miasto ogłoszeniaMaarssen
Cena / Stawka godzinowa:
12,16
Praca w systemie zmianowym od 6:00 do 15:00 oraz od 15:00 do 23:00. Podejmij od zaraz tę innowacyjną pracę!
Zadzwoń do Kamil

    CEVA zajmuje się produktami trzech głównych klientów: Bouwmaat, General Electric i Norbit. Asortyment obejmuje produkty od wyposażenia wnętrz przez wyroby budowlane i narzędzia elektryczne po wyposażenie dla przemysłu górniczego. Zbieracz zamówień i pakowacz zbiera, kontroluje i pakuje produkty dla klientów. Niektóre produkty są ciężkie, więc od pracownika wymagana jest siła i dobra kondycja fizyczna.

    GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE

    DOŁĄCZ DO NOWEGO ZESPOŁU I OTRZYMAJ:
    • Atrakcyjne oraz konkurencyjne wynagrodzenie nawet € 12,16  w tym dodatek wakacyjny
    • Praca na pełen etat OD ZARAZ!
    GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!!
    • Atrakcyjny pakiet dodatków płacowych
    • Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
    • Bezpieczny transport do / z pracy jeżeli potrzebujesz
    • Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi
    • Aplikacja myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    • Umowa o pracę tymczasową
    GWARANTOWANE GODZINY PRACY
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    ALE TO NIE WSZYSTKO…

    Twoje zadania:

    W zależności od tego jaki dział wybierzesz, do twoich zadań może należeć:

    • Obsługa wózka widłowego
    • Zbieranie zamówień
    • Rozładunek i załadunek towarów

    Wymagania:

    • Dobra kondycja fizyczna
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy i własne zakwaterowania – mile widziane

    INFORMACJE O KLIENCIE:
    CEVA jest dostawcą różnego rodzaju usług logistycznych dla swoich klientów. Centrum dystrybucji w Maarssen każdego dnia rozsyła do klientów setki rozmaitych produktów. Właśnie dlatego CEVA poszukuje pracowników takich jak Ty!

    i co brzmi jak praca dla ciebie? Zadzwoń jeszcze dzis!
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      data ogłoszenia23 stycznia 2022
      miasto ogłoszeniaAlkmaar

      Order picker dla sieci pizzeri New York Pizza

      Praca na magazynie dostarczającym produkty do sieci pizzerii New York Pizza

      Cena:
      11.46
      miasto ogłoszeniaAmstelveen