Murarz * 500 – 560 Euro netto/ tydzień

data ogłoszenia19 lutego 2021
miasto ogłoszeniaBolnes
Cena / Stawka godzinowa:
500€-560€
Work4You Global
Zadzwoń do Work4You

    Dla naszego klienta z Groesbeek poszukujemy kandydata na stanowisko

     Murarz

    Oferujemy

    Wynagrodzenie 500-560 Euro netto/ tydzień (za 40 godzin, zależne od doświadczenia)

    Cotygodniowa wypłata wynagrodzenia

    Zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach, w pokojach 2 osobowych, opłacone przez pracodawcę ( Kleve, Germany)

     Ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę

     Umowę na warunkach holenderskich

    Zakres obowiązków

     Układanie 500-600 cegieł dziennie

     Rysunki konstrukcyjne i wykonawcze

     Obliczanie kątów i warstw

     Umieszczanie profili pomiędzy którymi jest budowana

     Murowanie przy użyciu profili i drutu murarskiego

     Wykończenie spoin

    Wymagania

     Aktualne cv w j.angielskim

     Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego

     Minimum 2 lata doświadczenia jako murarz

    Prawo jazdy oraz własny samochód

     Własne narzędzia ręczne

    Własne Środki Ochrony Indywidualnej (ubranie robocze, buty ochronne, kask, rękawiczki itp.)

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

    Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

     Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

     Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380

     Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Team Lider w magazynie logistycznym! VENLO

      PRACAOD ZARAZ! :)

      Cena:
      17,37