Monter szalunków stalowych / drewnianych – prefabrykaty

data ogłoszenia1 marca 2021
miasto ogłoszeniaRotterdam
Cena / Stawka godzinowa:
do negocjacji
Orange Jobs
Zadzwoń do Orange Jobs

    Masz doświadczenie jako monter szalunkowy przy prefabrykatach? Potrafisz samodzielnie zmontowac gotowe formy ze stali lub drewna na podstawie rysunku technicznego? Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim? Ta oferta jest z pewnością dla Ciebie!

    Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl lub prześlij CV na [email protected]

    Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 - 717166237

    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy obecnie doświadczonych monterów szalunków pod wylewkę betonową do prafabrykatów. Firma jest wiodącym producentem tego typu na rynku. Produkują prefabrykaty ścian, słupów, sufitów, balkonów, schodów itp. Montowanie szalunków odbywa się na hali. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00 lub 06:00 - 15:00.

    Obowiązki:

    • budowa form elementow na podstawie rysunku technicznego (znajomosc rysunku technicznego obowiązkowa)
    • kontrola złożonych elementów i przygotowanie ich do wylewki

    Wymagania:

    • znajomosc rysunku technicznego
    • doswiadczenie w tej funkcji
    • komunikatywna znajomość jezyka angielskiego lub holenderskiego
    • umiejętność obsługi narzędzi budowlanych
    • motywacja i checi do pracy
    • prawo jazdy i własne auto będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanej wiedzy
    • duża ilość nadgodzin, nadgodziny płatne 150% (każda godzina powyżej 8 dziennie)
    • cotygodniowe wypłaty
    • możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
    • zakwaterowanie w domach wolnostojących lub szeregowcach o dobrym standardzie
    • maksymalne 6 osób w domku
    • pokoje jedno i dwuosobowe
    • szybki internet w domkach
    • darmowy dojazd autem służbowym lub zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy 0,19€/km do max. 8€ dziennie
    • ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
    • pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
    • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
    • częściowy lub całkowity zwrot kosztów transportu z Polski na podstawie przedstawionych paragonów
    • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku

    O nas:
    OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

    To ogłoszenie nie spełniło Twoich oczekiwań, ale chciałbyś znaleźć podjąć dobrą pracę na terenie holandii? Wejdź na stronę www.orangejobs.nl i pozostaw swoje CV. Skontaktujemy się jeśli znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę!

    Kliknij tutaj i aplikuj bezpośrednio na to stanowisko: https://orangejobs.nl/pl/oferta/monter-szalunkow-stalowych-drewnianych-prefabrykaty/

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik produkcji

      Produkcja kanapek okolice Hoofddorp

      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Spawacz

      Spawacz - Naaldwijk