Monter Konstrukcji Stalowych

data ogłoszenia1 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaSliedrecht
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
13 euro netto/h
W zakładzie wykonuje się prace przy elementach nośnych mostów, statkach, balustradach mostowych, schodach i konstrukcjach stalowych.
Zadzwoń do Covebo

    Opis stanowiska:

    • Praca wykonywana przy dużych konstrukcjach stalowych (od 20-30mm ), prace monterskie 90% czasu pracy, prace spawalnicze 10% czasu pracy.
    • Sczepianie MIG/MAG.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B mile widziane.
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    • Prawo jazdy (mile widziany własny samochód - możliwość zwrotów kosztów dojazdów).
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
    • Doświadczenie w tego typu pracy - minimum 1 rok.

    Oferujemy:

    • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
    • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
    • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe.
    • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
    • 520 E netto/40h (możliwość podwyżki) kwota podana po wszystkich odtrąceniach.
    • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
    • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

    Nr wpisu do rejestru agencji tymczasowych KRAZ 1145

      Ogłoszenia

      Pracownik Produkcji przy Bambusach

      Dla naszego klienta w s-Gravenzande zajmującego się importem i eksportem roślin ,między innymi ...

      data ogłoszenia07 października 2022
      miasto ogłoszeniaRijswijk

      Kierowca wozka widlowego typu RT/HT w Tilburg i okolice

      Cena:
      12
      miasto ogłoszeniaZaltbommel

      Orderpicker zmiana popołudniowa Aalsmeer | 38 godzin tygodniowo

      Jako orderpicker będziesz rozwoził kwiaty i przygotowywał je do wysyłki do firm siostrzanych ...