Monter Konstrukcji Stalowych

data ogłoszenia5 maja 2021
miasto ogłoszeniaSliedrecht
Cena / Stawka godzinowa:
13 euro netto/h
W zakładzie wykonuje się prace przy elementach nośnych mostów, statkach, balustradach mostowych, schodach i konstrukcjach stalowych.
Zadzwoń doCovebo

    Opis stanowiska:

    • Praca wykonywana przy dużych konstrukcjach stalowych (od 20-30mm ), prace monterskie 90% czasu pracy, prace spawalnicze 10% czasu pracy.
    • Sczepianie MIG/MAG.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B mile widziane.
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    • Prawo jazdy (mile widziany własny samochód - możliwość zwrotów kosztów dojazdów).
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
    • Doświadczenie w tego typu pracy - minimum 1 rok.

    Oferujemy:

    • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
    • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
    • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe.
    • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
    • 520 E netto/40h (możliwość podwyżki) kwota podana po wszystkich odtrąceniach.
    • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
    • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

      Ogłoszenia

      Ładowacz śmieciarki / Helmond (Holandia)

      Nasz klient, firma rodzinna z siedzibą w Helmond, poszukuje ładowacza śmieciarki!

      Cena:
      10,20 euro/h
      data ogłoszenia07 maja 2021
      miasto ogłoszeniaHelmond

      Pracownik produkcji (Son, Holandia)

      Poszukujemy pracownika produkcji!

      Cena:
      12,04 e/h
      miasto ogłoszeniaSon en Breugel

      Mechanik pojazdów ciężarowych (Holandia)

      Szukamy mechanika samochodów ciężarowych i naczep!

      Cena:
      13,09 euro brutto/h