Montaż konstrukcji (dachy / podłogi / lukarny) – Grou (Fryzja)

data ogłoszenia17 grudnia 2020
miasto ogłoszeniaGrou
Cena / Stawka godzinowa:
€11,00
Montaż konstrukcji (dachy / podłogi / lukarny) - Własne zakwaterowanie
Zadzwoń do Michał

    Dla jednego z naszych klientów w miejscowości Grou w gminie Fryzja, poszukujemy Panów do prac przy montażu.

    Twoje zadania:
    - montaż dachów, ścian, podłóg, lukarny,

    Wymagania:
    - znajomość stolastwa budowlanego,
    - doświadczenie ogólnobudowlane,
    - prawo jazdy
    - komunikatywny j. angielski,

    Oferujemy:
    - €11,00 brutto/h,
    - dodatki
    - 40h tygodniowo,
    - możliwość nadgodzin,
    - zwrot kosztów dojazdu (0-10 km - 1,00 €/dzień, 10-15 km - 3,80 €/dzień, 15-20 km - 5,70 €/dzień, 20-25 km - 7,60 €/dzień, > 25 km - €9,50/dzień)

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV z dopiskiem "Montaż - Grou", na adres [email protected]

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h