Moerdijk- Pracownik produkcyjny lub operator wózka widłowego

data ogłoszenia19 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaMoerdijk
Cena / Stawka godzinowa:
10.30€
Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym
Zadzwoń do Rekrutacja

    Lubisz odpowiedzialną pracę na magazynie i praca na zmiany nie stanowi dla Ciebie probelmu? Jesteś osobą odpowiedzialną na której można polegać? Mamy dla Ciebie ofertę pracy

    SBA Flex
    SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Klient
    Nasz klient zajmuje się produkcją i przepakowywaniem granulatu do produkcji tworzyw sztucznych

    Opis stanowiska
    Przepakowywanie granulatu do produkcji tworzyw sztucznych:
    Wilgotny granulat jest zasysany rurą do maszyny odsysającej mokry materiał. Rura ta jest w umieszczona w pojemniku. Kontrola procesu ze względu na zbrylanie się materiału - operator maszyny zostaje odpowiednio przeszkolony.
    Po zassaniu granulat jest suszony w bębnie w górnej części maszyny.

    • Suchy granulat jest wsypywany do kartonu umieszczonego na paletach, wypełnione kartony do wagi 500 kg są pakowane wózkami do dalszej wysyłki (około 23 tony/dobę)

    Praca na zmiany

    Wymagania

    • Komunikatywna lub dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
    • Doświadczenie oraz certyfikat na wózek widłowy
    • Odpowiedzialność, dokładność

    Oferujemy

    • Atrakcyjny system bonusowy
    • pełna obsługa kadrowo administracyjna w języku polskim , angielskim holenderskim i rumuńskim
    • dodatki za pracę zmianową
    • stabilne zatrudnienie

    Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy - wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochroie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 888 12 17 (PL)

    Aplikuj bezpośrednioKliknij tutaj i aplikuj bezpośrednio na to stanowisko: https://sbaflex.com/pl_PL/vacatures-detail.html/vacancy/108

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji w De Run Metaalcoating

      De Run Metaalcoating specjalizuje się w obróbce wyrobów stalowych. Stali się ekspertami w ...

      Cena:
      €13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Pracownik sortowania w Herosie

      Heros to firma, która prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży surowców wtórnych ...

      Cena:
      €13,45

      Elektryk w Canpack Netherlands

      Canpack Netherlands to firma, która z pasją stwarza nowe możliwości rozwoju swojej firmy i ...

      Cena:
      €21,30