Minimum formalności i szybki start! GWARANTOWANE GODZINY PRACY

data ogłoszenia1 grudnia 2021
miasto ogłoszeniaDeurne
Cena / Stawka godzinowa:
11,20
Tak łatwo jeszcze nie było. Zadzwoń i przekonaj się sam! Czekamy!!! JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
Zadzwoń do Kamil

    Jeżeli szukasz oferty pracy z gwarancja miłej atmosfery i w czystych warunkach to dobrze trafiłeś! Znasz angielski? Super przyda się, choć będziesz współpracować głównie z Polakami 😉. Pracuj z nami na magazynie i odkładaj na swoje marzenia.

    GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    • Pracę na dwie zmiany
    • Dobrą stawkę godzinową! Nawet €11,20 brutto (wliczony dodatek wakacyjny)
    • Dodatki zmianowe np. +50% za pracę w soboty, +100% niedziele

    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
    • Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    Program lojalnościowy z OTTO Rewards

    OPIS STANOWISKA:
    • Rozładunek kontenerów
    • Pakowanie i przepakowywanie towaru

    WYMAGANIA:
    • Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Chęć pracy na dłuższy okres
    • Zaangażowania

    INFORMACJE O FIRMIE:
    Firma logistyczna obsługująca sklepy z dekoracjami, produktami sportowymi, do pielęgnacji, czyszczącymi itd. Posiada dwie lokalizacje, pomiędzy którymi pracownicy mogą być zmieniani.

    Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do naszego biura!
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      Order picker 13.54 euro brutto-od zaraz-bez języka !

      Praca na magazynie spożywczym jako order picker na różnych działach !

      Cena:
      13.54
      data ogłoszenia01 grudnia 2021
      miasto ogłoszeniaAlkmaar

      Rozładunek/załadunek kontenerów ! BEZ JĘZYKA

      Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób na stanowisko rozładunek kontenerów ! Miejsce pracy ...

      miasto ogłoszeniaMoerdijk