Mieszkasz na swoim i szukasz dobrej pracy? Nie czekaj i Aplikuj!

data ogłoszenia12 sierpnia 2022
miasto ogłoszeniaEcht
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
12,27
GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE
Zadzwoń do OTTO

    Mieszkasz na swoim i szukasz dobrej pracy? Nie czekaj i Aplikuj!!!

    Atrakcyjne ceny i duży wybór produktów wysokiej jakości sprawiły, że Action to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Holandii! A my możemy zaoferować Ci w niej pracę! Aplikuj, bo warto!

    GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE i DO TEGO ŚWIETNA STAWKA € 12,27/h!!!

    WYMAGANIA:
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
    • Zmotywowany do pracy na zmiany.
    • Mieszkanie w rejonie Echt mile widziane.

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    • Świetna stawka godzinowa! €12,27
    GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!!

    Praca w systemie zmianowym.
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy).
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ.
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center.
    • Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY.
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    Program lojalnościowy z OTTO Rewards.

    TWOJE ZADANIA:

    Jako Order Picker będziesz zbierał wszystkie zamówienia dla sklepów. W magazynie będziesz dbać o płynny proces, w którym wszystkie zadania wykonywane są na czas. Będziesz zbierać wszystkie produkty, sprawdzać ich jakość i pakować je. Asortyment składa się z produktów takich jak dekoracje do domu, zabawki, materiały szkolne, żywność i wiele innych.

    INFORMACJE O FIRMIE:
    Action to największy sukces detaliczny w Europie, który urósł do rangi międzynarodowego biznesu z ponad 1800 sklepami. Z nieograniczonym asortymentem i niskimi cenami, zawsze wiedzą jak zaskoczyć swoich klientów. Skupiając się na kliencie i pracy zespołowej, Action tworzy miejsce dla każdego.

    KONTAKT:
    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.

    Sprawdź
    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Praca Den Haag

      PRACUJ W HOLANDII Jako : Pracownik szklarni/sortowni

      Cena:
      13
      data ogłoszenia13 sierpnia 2022
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Praca w sektorze szklarniowym w okolicach Hagi

      PRACUJ W HOLANDII Jako : Pracownik szklarni/sortowni Pracownik kontroli ...

      Cena:
      13
      miasto ogłoszeniaPoeldijk

      Praca w sektorze ogrodniczym

      Szklarnie, sortownie kwiatów

      Cena:
      10,80