Mieszkasz lokalnie i szukasz Nowej pracy? Sprawdź tę ofertę!

data ogłoszenia30 marca 2021
miasto ogłoszeniaEde
zbieranie zamówień, pakowanie ich oraz przygotowywanie do wysyłki do klienta
Zadzwoń doOTTO Work Force

    Zbieranie zamówień nie jest Ci obce! Wiesz, jak się poruszać po magazynie i kompletować zamówienia! No to czytaj dalej. Nasz klient to magazyn z bardzo zawansowanymi innowacyjnie zabawkami do użytku zewnętrznego takimi jak high-tech gokarty i trampoliny. Co będziesz robił jak już zaczniesz pracować. Do kilku z twoich zadań będzie należało zbieranie zamówień, pakowanie ich oraz przygotowywanie do wysyłki do klienta.
     Miejsce pracy: EDE
    WARUNKI ZATRUDNIENIA:

    • Atrakcyjna stawka godzinowa nawet €14,08 brutto
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz 😉
      • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
      • Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
      • Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
      • Umowa o pracę tymczasową
      • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
      OPIS STANOWISKA:
    • Zbieranie i pakowanie towarów
    • Przygotowywanie towaru do wysyłki

    Wymagania:

    • Komunikatywny język angielski
    • Mile widziane doświadczenie z wózkiem EPT
      + Prawo jazdy kat. B

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, nie czekaj i zadzwoń lub napisz do naszego biura jeszcze dziś.
    Amstelveen:

    tel.: +31 20 470 15 13    |    mail: [email protected]

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

      Ogłoszenia

      Kierowca kat. C+E (Holandia)

      Poszukujemy kierowców kat. C+E do centrów dystrybucyjnych w Bredzie, Veghel i Woerden, które ...

      Cena:
      15,50 EUR
      data ogłoszenia05 maja 2021
      miasto ogłoszeniaBreda

      Arrow: praca w magazynie z elektroniką (Holandia)

      Poszukujemy pracowników logistycznych do magazynu z elektroniką dla dużego klienta w Venlo.

      Cena:
      10,76 EUR
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Praca w Holandii od zaraz!

      Szukamy osób, które chcą mieć stabilną pracę z cotygodniowym wynagrodzeniem. Jeśli do takich ...

      Cena:
      11 EUR